Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 évig próbálkoztunk babával,...

1 évig próbálkoztunk babával, nem jött össze. Most végetért a kapcsolatom, és újra elkezdtem fogamzásgátlót szedni. Ha valamikor ismét aktuális lesz, már biztos, hogy nehézségeim lesznek a teherbeeséssel?

Figyelt kérdés
Ciklusom, hormonszintem rendben, mást nem vizsgáltak. A volt páromnál is minden rendben volt.
2008. dec. 5. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem tuti.

én ugyan így voltam abba hagytam kb 3 éve a gyógyszert. még nem próbálkoztunk, de nem is volt rendbe velem minden, pl nem volt menstruációm majndem egy évig. szerintem peteérésem sem volt. aztán elváltam, és elkezdtem szedni a gyógyszert. egy fél éve hagytam abba, de érzem az elsö perctöl van peteérésem, és ilyen pontos mensim még a gyógyszer elött sem volt. most kezdjük élesben.

2008. dec. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Egy petevezeték-átmosást javasolnék még. Minél előbb, annál jobb. Ez nem nagy műtét: nem fáj, és talán még úgy is elvégzik, hogy nincs párod. (nem kell mondani). Közben kiderül az is, hogy ez volt-e a probléma.
2008. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, hogy a volt pasiddal volt a problema. Mert neked sincs semmi bajod, neki sincs semmi baja, hat akkor hogy is van ez? Akkor en azt mondom, hogy inkabb lehet, hogy eleg alapos vizsgalatokon meg nem eshetettek at, es lehet, hogy vele van a baj. Vagy, nem volt 100 %ig perfekt a kapcsolat, sok volt benne a stressz, es a stressz miatt nem jott ossze. Szerintem ne felj, igazabol nincs is recept!
2008. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Több olyan barátnőm is van, akik éveket próbálkoztak egy pasival, nem sikerült, pedig orvosi vizsgálatok szerint mindketten egészségesek voltak. Aztán összejöttek egy másik pasival, és szinte azonnal teherbe estek. Szóval van, hogy két ember egyszerűen nem stimmel. Lehet, hogy inkább lelki magyarázata van a dolognak, lényeg, hogy elvileg hiába nemzőképesek, egyetlen születendő baba sem "akarja" őket szülőpárnak, külön-külön mással meg simán összejön.
2008. dec. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos,sőt.Volt párommal 2 évig nem jött össze,mostanival meg abbahagytam gyszert,és egyből terhes lettem.Van amikor a saját szervezet reagál úgy tudat alatt hogy nem jön össze a baba,és van amikor nem velünk nőkkel van a baj,szval ne is gondolkodj ezen,sikerülni fog.
2008. dec. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: akkor amikor a volt pároddal abbahagytátok a próbálkozást, te is elkezdtél fogamzásgátlót szedni?
2008. dec. 6. 10:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,amikor jött az új( mostani) kapcsolat elkezdtem szedni a gyszert,2 évig szedtem.
2008. dec. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!