Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex utáni felfázásérzés...

Szex utáni felfázásérzés mitől van? Nektek volt már ilyen? Mi mulasztotta el?

Figyelt kérdés
Csináltam canestestet, bakteriális fertőzésem, gombám elvileg nincs. Pasimnál sincs semmi tünet. Régóta együttvagyunk.

2021. ápr. 16. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Együttlét előtt és után is el kell menni pisilni, illetve lehet, hogy nálad nincs gond, de mondjuk a partnerednél meg igen.
2021. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, ezt nem írtam, előtte és utána is megyek pisilni, plusz utána meg is mosakszom. Pasim úgyszintén.
2021. ápr. 16. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Igen menjetek el mindketten bőr- és nemibeteg gondozóba. Ott végezzenek mindkettőtökön vizsgálatot, hogy biztos nincs-e egyikőtöknek sem semmilyen kórokozó a szervezetében. Illetve ilyenkor előnyös pl. óvszerrel együtt lenni.
2021. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor is ha semmi szemmel látható dolog nincs egyikünknél sem? Voltam nőgyógyásznál, mondta hogy lehet van gomba, de annak sincs jele igazán, így írt fel kúpot. Azt elhasználtam.
2021. ápr. 16. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk előtte, utána, és legtöbbször közben is mosakodás van! Fertőzésünk még nem volt.
2021. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Nekem is szokott ilyen lenni, de csak akkor hogyha ő az ujjával csinálja nekem.. bocsánat, nem tudom szebben kifejezni. Utána nekem is olyan fájdalmam van, mint mikor fel vagyok fázva. Nagyon rossz. Pár óra alatt elmúlik. Amióta ezt felfedeztem hogy csak az után van így, azóta nem csinálta és nem is volt.
2021. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!