Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog elmúlni teljesen?...

Mikor fog elmúlni teljesen? Hüvelyi bakteriális fertőzésem van már több éve. Hol előjön, hol pedig lappang. Már nagyon sokféle gyógyszert, kúpot és kenőcsöt kaptam.

Figyelt kérdés
Most eldöntöttem, hogy kipróbálok valami újat. A neten rátaláltam a Protexin Gynophilus nevezetű hüvelykapszulára. Megcsinálom belőle a kúrát, aztán meglátom mi lesz. Ha nem javulok, újra felkeresem a nődokimat. Van olyan esetleg, akinek ez a gyógyszer bevált? Már nagyon szenvedek emiatt. 2 hónapja nem voltunk igazán együtt a férjemmel, mert fáj. Remélem most már kijövök ebből. Gyermeket is szeretnénk, azért is fontos lenne. Tapasztalatok?
2010. aug. 21. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keresned kellene egy másik orvost, illetve teljes kivizsgálást kérned (nem nőgyógyászatit), mert lehet, hogy egy másik betegség okozza a tüneteidet, pl. cadida vagy cukor (bár ezek inkább gombát szoktak okozni, de érdemes lenne utánajárni, főleg mert a terhességbe ez nagyon bekavar, de azt gondolom, tudod - vagy teherbe tudsz esni, vagy nem, és a koraszülés esélye is nagy).
2010. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményt! Igazad van. A kúra után felkeresek egy másik dokit.
2010. aug. 21. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:
tippeljek: folyáson kívül más tüneted nincs és a dokid még az életben nem csináltatott kenettenyésztést, ugye? :S
2010. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van más tünet is: égető érzés, viszketés. És nem, nem csinált még olyat a dokim. De majd most, ha elmegyek, kérni fogom.
2010. aug. 22. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, még az jutott eszembe, hogy vajon a párodat kezelték-e egyszer is, mert ha nem, akkor szinte biztos, hogy tőle kapod vissza állandóan. Sok baktérium/gomba pasiknál nem okoz tünetet, de attól még visszafertőz.


Aztán láttam, hogy égő, viszkető érzést írsz. Ez inkább gombára jellemző, nem is baktériumra. Ha sima gombával már próbáltak kezelni, elképzelhető, hogy a candida lesz a bűnös.

2010. aug. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Visszajöttem. Kipróbáltam egy hüvelytablettát, ami használt! A folyásom is normális, fehér színű lett! Egy reklámablakban akadtam rá. Protexin Gynophilus a neve. Mindenkinek ajánlom!
2010. okt. 10. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!