Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hatodik hónapja szedem a...

Hatodik hónapja szedem a Lindynette 20 fogamzásgátló tablettát. A harmadik napon elfelejtettem bevenni a tablettát és a második nap együtt voltam a barátommal. Mennyi az esély a teherbe esésre?

Figyelt kérdés
Hatodik hónapja szedem a Lindynette 20 fogamzásgátló tablettát. A problémám az lenne, hogy a harmadik szemet elfelejtettem időben bevenni és csak 24 óra elteltével a tájékoztatóban leírtak szerint vettem be a negyedik napival együtt, a második nap voltunk együtt a barátommal (aznap a szokásos időpontban bevételre került a tabletta). A kérdésem az lenne, hogy mennyi az esélye így a teherbe esésnek? Azzal tisztában vagyok, hogy most mindenképp szükséges lesz más fogamzásgátló módszerek használata.

#terhesség #fogamzásgátló #Lindynette 20 #Kihagyott fogazásgátló tabletta
2021. ápr. 19. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Kevés, de van rá esély. Pontos %-ot senki nem fog tudni mondani.
2021. ápr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
Kevés, szinte semmi de azért csinálj majd egy tesztet a biztonság kedvéért.
2021. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Egy hétig kiegészítő védekezés javasolt ilyen esetben. Ezt írja a betegtajekoztato. Miért nem akartatok óvszert húzni?
2021. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as!

Az aktus napján bevettem a tablettát. Viszont a következő nap maradt el sajnos, így azzal gyakorlatilag már nem tudok mit csinálni. De persze egy hétig mindenképp marad az óvszer!

2021. ápr. 19. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanezt szedtem 7 évig, sokszor előfordult velem hasonló, sőt olyan is hogy már pótolni sem tudtam időn belül. Semmi gond nem lett. Nyugodj meg, szerintem nagyon minimális az esély a terhességre.
2021. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ami miatt nagyon aggódok, hogy az első héten történt és így elvileg rizikós, de bízom benne, hogy nem lesz baj. Mostmár extrán fogok figyelni rá, hogy időben bevegyem.
2021. ápr. 19. 17:58
 7/7 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Mi lett végül?
2023. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!