Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a nemiszervemnél az...

RekaFeher kérdése:

Mi lehet a nemiszervemnél az a pattanás szerű dolog?

Figyelt kérdés

a szemérem ajkamon ma észrevettem egy pici dudort, ami olyan mint egy nagy pattanás, de nincs fehér közepe, nem fáj csak kellemetlen, járás közben is érzem. kezdjek aggodni? bartholin cisztának olvastam. vàrjak vele, vagy irány a nőgyógyász?

19L


2021. ápr. 20. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szőrtüsző féleség?
2021. ápr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kb igen, mint egy nagy pattanás az a fehéres cucc nélkül, és ha hozzá érek fáj.
2021. ápr. 20. 17:23
 3/6 anonim válasza:
55%
Próbáld erősen megnyomni mint egy pattanást hátha kipattan belőle valami.
2021. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem semmi. probaltam
2021. ápr. 20. 17:28
 5/6 A kérdező kommentje:
valoszinuleg bartholin ciszta
2021. ápr. 20. 17:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűbb, hogy benőtt szőrszál, de nyilván lehet begyulladt/eltömődött mirigy is. Nekem már volt minden is, a doki így is úgyis ki fogja neked szúrni, kinyomja, lefertőtlenít, aztán mehetsz a dolgodra. Esetleg ad rá krémet. Nekem már egyszer mondta a doki, hogy ez nem olyan, amit ne tudnék otthon megoldani (csupa empátiák a nőgyógyászok), szóval megtanultam kiáztatni, aztán steril tűvel én bököm ki, de nyilván ha nagyon nagy lenne, meg nagyon gyulladt én se csinálnám otthon.
2021. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!