Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az egyik kis szemeremajkam...

Az egyik kis szemeremajkam nagyobb a masiknal mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mind2 kis szemeremajkam eleg nagy es a nagyok mar nem is tudjak eltakarni kilog aloluk csak ott csungenek es ha ez meg nem lenne eleg akkor az egyik kicsit nagyobb is mint a masik es azert eszreveheto. Meg sosem volt semmilyen szexualis kapcsolatom es ebbol a koromra is lehet kovetkeztetni amit ha lehet nem szeretnek megosztani. (Az oldal le is tiltana) a lenyeg az hogy igy nem merek majd lefekudni senkivel mivel szegyellem. Baratnoimet lattam mar de ovejuk messze nem ekkora legtobbjuknak a felso szemeremajak eltakarja az alsot de nekem nagyon nem. A fiuk ettol undorodnak? Esetleg lehet ezen baltoztatni? Maszturbalni koran elkezdtem bem tudom hogy ennek lehet e koze hozza. Szerintetek ez normalis? Lanyok nektek mekkora? (Nem kerem pontosan meg semmi mert ezt nem szokas lemerni de van hasonlo problematok ez pasijaitokat zavarta?) Fiuk titeket ez zavar taszot titeket ez az egesz vagy volt mar ilyen lanynal nemi eletetek? Kerlek segitsen valaki teljesen remenytelen vagyok a nogyogyaszt pedig mindenkepp szeretnem elkerulni.


Utoirat: ez azoknak szol akik valamilyen faszsagot szeretnenek irni!a kommentetekre nem vagyok kivancsi bekem segitseg kell bem ocsarolas


Koszonom!


2021. ápr. 21. 21:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyat mondok dobsz egy hátast: a melleid se egyformák. Csak az normális mellméretnél szemmel nemigazán látható. :D
2021. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se egyforma, és szinte alig van. Inkább szerettem volna mindig nagyobbat, akármilyen szokatlanul hangzik is, szerintem jól néz ki és több minden van amivel lehet játszani, elnézést a megfogalmazásért.


Aki téged ezért kritizál, az repüljön a francba, miért akarnál olyannal együtt lenni aki nem szeret minden részeddel együtt?


Persze vannak férfiak akik megpróbálják leépíteni a nők önbizalmát, minden apróságot megkritizálnak, hogy a nő rettegjen, gyűlölje a testét, hogy senkinek se fog kelleni.


Az ilyen piros lap és időben kell menekülni.

2021. ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem is kilog a kis ajkam és egyáltalán nem szimmetrikus de szerintem senkinek. Sosem volt probléma ebből mindenkinek tetszett.

Létezik kisajak plasztika, de én biztos nem csináltatnám meg.

2021. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom amiket irtatok mar is sokkal kevesbe felek es nagyon megnyugtat hogy nem csak nekem ilyen
2021. ápr. 22. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!