Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek terhesség alatt tisztul...

Akinek terhesség alatt tisztult le az arcbőre annak szülés után visszatért az akne?

Figyelt kérdés

Nekem gimis korom után, húsz évesen lett szörnyen aknés a bőröm, amíg fogamzásgátlót szedtem. Nem segített a gyógyszerváltás és az sem, hogy teljesen elhagytam a gyógyszert. Évekig kozmetikus, drága kencék, semmi nem használt, most viszont a terhességem alatt gyönyörűen letisztult a bőröm gyakorlatilag magától.

Van aki hasonlóan járt mint én? Van rá esély, hogy a bőröm, ha nem is marad ilyen, de kevésbé lesz problémás, mint terhesség előtt?



2021. ápr. 22. 09:18
 1/1 Dorka9017 válasza:
Szia ; nekem a kisfiammal makulátlan lett a bőröm terhesen; és elég sokáig szerintem a szoptatás miatt; maradt is ; bár elvétve voltak akkor már patik. A lányommal az első 4-5honap terhesség alatt csúnyább lett mint előtte; de a végére ugyanúgy szép volt vele is; és szoptatás alatt is maradt egyenlőre. Viszont sajnos idővel ha visszatér a mensi és a rendes kerékvágás újra aknes voltam a fiam után is; így most sem számítok többre... Szorítok azért; hogy neked jobb legyen a helyzet.
2021. ápr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!