Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van mostanában több...

Miért van mostanában több folyásom?

Figyelt kérdés
Tehát mostanában sokszor érzem, azt hogy csak ülök vagy sétálok és érzem, hogy most kifolyik valami. Alapból is van ugye valamennyi fehér folyás de most többnek érzem hogy hirtelen jön több. Szintelen és szagtalan mintha sok feherfolyad lenne. De nem függ semmitől múltkor menzesz előtt éreztem most kb 10 napja múlt el és megint érzem. Mi lehet ez?

2021. ápr. 22. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lassan az ovuláció lesz. Lehetséges, hogy emiatt. A menstruáció előtti pár napban pedig normális, hogy több van (peteéréskor is).
2021. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen de eddig nem éreztem ilyen ovu előtt. Meg eddig sokszor 35-45 napra jött meg nem volt pontos most meg két alkalommal már 33 nap volt.
2021. ápr. 22. 10:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg is lepődtem milyen pontos volt utóbbi 2 alkalommal.
2021. ápr. 22. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nincsen gond, ha eddig nem érdeztél ilyet! :)

Én sokszor a mensi előtt sem érzem, hogy több lenne, máskor meg mintha patak lenne ott lent...:D

2021. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ez tökre normális, ha csak a mennyiség változott.
2021. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!