Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden menstruációkor, mintha...

Minden menstruációkor, mintha fertőzésem lenne?

Figyelt kérdés
Ilyen létezik? Amint megjön, viszketek odalent, piros az egész és fáj. Aztán menstruáció után pár napig kenegetem Canestennel, és elmúlik. Másnak is volt ilyen?

#gomba #fertőzés #viszketés #maró menstruáció
2021. ápr. 24. 12:31
 1/3 Darkness forever válasza:
100%
Alapból a menstruációtól fel tud borulni a hüvelyed ph értéke, tehát viszketést és kipirosodást okozhat, vagy a betét/tampon is. Pl esetemben az illatosított tampon és betét vált ki ilyen reakciót. Ph kiegyenlítőt próbálj ki, a canestent meg hanyagold, ha nem segít, akkor menj el orvoshoz. Remélem, hogy tudtam picit segíteni
2021. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, jobban utánajártam most én is, és vettem illatmentes betétet meg mosakodót, remélem, segíteni fog. Köszönöm a választ!
2021. ápr. 24. 14:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Lavyl auricummal kellene befújni,amely gomba ölő,fertőtlenít és a kellemetlen érzéseket is megszünteti.
2021. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!