Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor bennem van a tampon...

Mikor bennem van a tampon akkor azt mért érzem? Elvileg nem kéne érzenem nem?

Figyelt kérdés
már elég párszor próbáltam tampont(minit) de mindig érzem hogy bennem van és feljebb nem merem tolni mert az már nagyon bennt lenne.betétet meg egyszerűen utálom. mit tegyek? 14/L
2010. aug. 22. 15:07
 1/2 anonim válasza:
Azt nem lehet nagyon betolni. Amíg kilóg a zsinór addig nincs baj. De az is lehet h érzékeny vagy rá vagy van valami gyulladásod. De szerintem csak még nem vagy vele megszokva.
2010. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia,azért érzed,mert nem rakod jól be,toljad,amíg bírod,ha jól felhelyezed,nem érzed majd.Sokan azt hiszik,hogy nem bírják majd kiszedni,stb.a hüvely pedig egy zárt rész,itt található a méhszáj,amin nagyon pici rés van,amin lehetetlen "átdugni"a tampont.Bocsika ezt nem neked írtam,csak sok ilyen kérdést olvastam már itt(félnek nem bírják kivenni,felmegy a méhükbe stb),a lényeg,szépen mélyebbre helyezd fel.
2010. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!