Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meghíztam a fogamzásgátlótól,h...

Meghíztam a fogamzásgátlótól,hogyan adhatnám le a felesleget?

Figyelt kérdés

1 évig szedtem a Volinát,és körülbelül másfél éve hagytam abba,mert rosszul voltam tőle.

Már közben is,de utána is elkezdtek rám felkapaszkodni a kilók,és azóta kb.5 kilót tudtam leadni a felszedett húszból.Sosem voltam pálcika,

de a testem teljesen eltorzult,úgy nézek ki mint egy Michelin baba..sokat sétálok és bringázom,nem fogyasztok cukrot,kevés kenyeret eszem stb,mégsem változik semmi.

Egyáltalán le lehet fogyni gyógyszer után?

Régen ez annyira könnyen ment, de most olyan mintha rámragasztották volna a zsírt.



2021. ápr. 25. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Kaloriadeficit+mozgás
2021. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mint mindenki, kevesebbet kell enni. Ha hosszabb ideig nem mozdul a mérleg érdemes endokrinológiai kivizsgálás + terheléses vércukor.
2021. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hormonok visszaállásával lehet csak szerintem. De ezt már ne kérdezd hogy kell, mert én is ezzel küzdök.. Ha történetesen "koplalnék" egyéb okok miatt, akkor még a végterméket is visszaszedem magamra, amitől épp szabadulnék, úgyhogy bátran mondom hogy rám is ragasztva van.
2021. máj. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!