Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet-e, hogy allergiás vagy...

Lehet-e, hogy allergiás vagy érzékeny vagyok a párom spermájára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit aggódom, hogy allergiás vagy érzékeny vagyok a párom spermájára. Mikor együtt vagyunk, és bennem élvez el, semmilyen probléma (irritáció, fájdalom, pirosság stb.) Nem lép fel, azonban ha orálisan vagyunk együtt, gyakran felpuffadok utána, illetve néha fáj is a hasam. Egészséges, nem dohányzik nem iszik, nincs is rossz íze. Illetve a mellkasom gyakran pici piros pöttyös, olyan mintha éretlen pattanás lenne, viszketés fájdalom nincs, csak csúnya. Van esély hogy emiatt jön létre irritáció, vagy allergiás lennék rá? Bárkinek bármilyen hasonló tapasztalata/gondolata?

2021. ápr. 25. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"Tudni" nem tudom, de hallottam már hasonlót, de akkor valószínűleg soha nem lesz gyereked sem tőle.
2021. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg lehetséges, hallottam már ilyet, de nem tudom mi olyan anyag lehet benne amire allergiás vagy. Akkor már a hüvelyedben is elélvez attól is kéne irritációnak lenni. Így ez nem stimmel.
2021. ápr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, létezik ilyen.

Az alap jelei lehetnek:

vörösség

égő érzés

duzzanat

fájdalom

kiütés

viszkető érzés


De ez általában bármilyen érintkezésre létrejön, vagyis máshol is kellene, hogy jelentkezzen.


Esetleg nem vagy te allergiás valamilyen ételre? Laktóz? Mogyorók stb? Mert a sperma tartalmazhat nagyon kis adagokban ételszármazékot, amire reagálhat a tested, ha eléggé allergiás vagy rá.


Alapvetően ennek a betegségnek elvileg az oka az egyik fehérje, ami található a spermában, erre szoktak allergiásak lenni az emberek, de azt tudni kell, hogy nem túl sok kutatás történt ezzel a betegséggel kapcsolatban.


Az első lépés lenne most a nőgyógyász valószínűleg. Ő tovább tud majd küldeni a megfelelő orvosnak.

2021. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs ételallergiám hálistennek, és semmiféle irritáció, égő érzés vagy fájdalom nem szokott fellépni, csak és kizárólag a mellem felett apró piros pöttyök, illetve az, amit fentebb írtam: ezért nem értem én sem. Arra is gondoltam, hogy esetleg a pöttyök mosószer vagy öblítő allergia miatt keletkeztek, de ezesetben nem csak egy területen kellene fellépnie. Illetve a legutóbbi együttlétünk után egyik panasz sem jelentkezett, a következőnél viszont ugyanúgy jelen volt a puffadás és a pöttyök. Személy szerint nem vagyok biztos benne, hogy emiatt van, de már nem tudok mi másra gondolni, azért tettem fel a kérdést hátha valaki tapasztalt hasonlót. ;/ a nőgyógyászra rátérve pedig: több dolog miatt is kerestem már, gyógyszer egyeztetés, stb., de a koronavírus miatt nem hajlandó fogadni sajnos.
2021. ápr. 26. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

A pöttyök nem feltétlenül kell, hogy mindenhol jelenjenek meg. A mellkasi bőr alapvetően érzékeny tud lenni, jobban mint mondjuk a has, szóval lehet öblítő.


Esetleg nem hordasz nyakláncot? Mert ha igen, akkor lehet fém allergia. Az is pöttyökkel jön ki.

2021. ápr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon rég óta nem volt nyaklánc a nyakamban. Viszont pl ma reggel kicsit irritált a pizsamafelsőm nyakrésze.
2021. ápr. 26. 12:09
 7/7 anonim válasza:
38%
Kipróbálnám más spermájával is.
2021. máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!