Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet trichomonas fertőzésem?...

Lehet trichomonas fertőzésem? 2 hónapja még negatív voltam rá.

Figyelt kérdés

Kellemetlen szagú nagyon ritkán zöld folyás nem erős. 2 hónapja voltam nogyogyasznal mindenre (Trichomonas is) negatív lettem de azt mondta nincs hüvelyfloram és valami bakteriális fertőzés a negatív lelet ellenére lehet. Tuenteim nem voltak kaptam kupokat.


(Azóta ugyanaz a partner előtte nem volt más partnerem)


Most 2-3 hete ez van próbálkoztam lactofeelt egyenlőre nem sokkal jobb.


Nőgyógyászhoz 3 hét múlva tudok menni.


Szerintetek csak felborult a huvelyfloram megint?



2021. ápr. 25. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt azért elehet kapni közös használatú helyeken is .
2021. ápr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
covid van olyan helyen én nem voltam :D
2021. ápr. 25. 23:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Es pasi se volt massal?
2021. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem
2021. ápr. 26. 00:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak tippelem hogy az ilyen lehet mert hasonló tüneteket olvastam nem tudom mitől lehet meg ilyesmi
2021. ápr. 26. 00:29
 6/9 anonim ***** válasza:
A partneredet kezelték? Ha tőled az elején elkapta, utána vissza is adhatta. Gyakori eset.
2021. ápr. 26. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy éve otthon ülsz?
2021. ápr. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nem kezelték mivel nem voltam potitiv én se


Igen home office-ban vagyok bárhol voltam nem voltam wc mert régebben sokat szívtam ilyen fertőzésekkel (tartok magamnál fertőtlenitő kendőt ha még elkellene valahol menenm persze akkor se ülök rá, de nem kelett még használnom)

2021. ápr. 26. 21:28
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja a másik fetőzést az nem derült ki, hogy mi mert konkrétan nem mutaták ki ezért nem kapott a párom kezelést, akkor lehet az jött vissza csak ezuttal panaszokat is okoz?
2021. ápr. 26. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!