Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Bocsi hogy a...

Mi lehet ez? Bocsi hogy a kèrdèsnèl kicsit sokat írok de másképp nem engedi fel tenni a kèrdèst.

Figyelt kérdés

A húgom 12 éves lány ès fel tette nekem azt a kérdést hogy nem tudnék e ide fel tenni egy kèrdèst az ő nevèben. :

Ma a fehér folyásában barna/pirosas darabokat talált. Mondta hogy már több mint 2 éve van fehèr folyása.

Kérdése: Szerintetek ez már a mensi lehet, vagy annak elő jelei?

(szegénynek kicsit kínos volt meg kérdeznie ezt tőlem mert én fiú vagyok)

19/f


2021. ápr. 28. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, lehet, Az első alkalmakkor jelentkezget így,
2021. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi

Azért még jöhetnek válszok mert nem igazán értek ehez.

2021. ápr. 28. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg annak az előjele. Anyukátok nem él veletek? Ő is tudna neki ebben segíteni.
2021. ápr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát a húgom azt mondta hogy nem nagyon szeretne ilyesmiről beszèlni vele csak ha már biztosra tudja hogy az.
2021. ápr. 29. 08:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig anyukátok tudna segíteni ebben, mivel ő nő, jobban ért hozzá, mint te fiúként, mondd meg neki, hogy nyugodtan beszéljen neki erről.
2021. máj. 4. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben
2021. máj. 4. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!