Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után már sosem lesz olyan hajam, mint előtte?

Figyelt kérdés

Életem legnagyobb hibája volt felíratni azt a sz.rt, miután abbahagytam teljesen megváltozott a testem, ennek egyik látványos eleme a hajam. Mindig szép, dús hajkoronám volt, rengeteget vasaltam, de semmi nem látszott rajta, egészséges volt és olyan gyorsan nőtt hogy havonta kellett vágatni. Miután letettem a fogit, fél évig kihullott a hajam fele, azóta meg csak babahajak növögetnek itt-ott, de a hosszúsága maradt. Pedig azóta levágattam, hátha frissül, de undorítóan néz ki. Ha száraz hajra való samponnal mosok hajat, kiszárad, ha zsíros vagy normál hajra valóval meg zsírosodik nagyon. Szedek vitamint is, nemsoká megyek vérvételre.

Mik a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Helyreáll még?



2021. ápr. 29. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, terhesség alatt.
2021. ápr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanolyan szép a hajam, mint előtte és közben volt. Érdemes az általános laboron túl pl. gluténérzékenységre is gyanakodni, sokféle oka lehet ennek. De a hormonjaid is nézesd meg.
2021. ápr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A teljes vérvétel laborból kimutatható, ha a hormonokkal gond van? Gondolok pl. a TSH-ra.
2021. ápr. 29. 11:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Az csak a pajzsmirigy. A többit külön kell kérni. Vagy endokrinológushoz fordulni, ha a TSH pl. rendben van.
2021. ápr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ciklusod amúgy rendben van?
2021. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi! 😊 Igen az rendben van hálistennek.
2021. ápr. 29. 11:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt bajom a gyógyszer letétele után, de a hajam abszolút nem viselte meg. Biztos, hogy nem lehet más a háttérben? Mint ahogy írta valaki, valamilyen étel érzékenység
2021. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lett veletlenul fem spiralod azota?
2021. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Étel érzékenységtől a hasam is puffadna, nem? Nem lett spirálom sem.

Azt hittem, általános probléma a haj a letétel után, de ezek szerint nekem más van a háttérben.

Egyébként anno volt stresszes időszakom, gyulladással és műtéttel, a hajam hullott de akkor is gyönyörű fényes volt. Most meg egészségesen(-ebben) élek, és egyre rosszabbul néz ki. 😂

2021. ápr. 29. 16:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem puffadnal feltetlenul etelerzekenysegnel. Erdemes megnezetni. Glutenerzekenysegnel gyakran megy tonkre a haj pl.
2021. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!