Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pfizer vakcina után többszöri...

Pfizer vakcina után többszöri izomrángás?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de amióta megkaptam a vakcinát nagyon sokszor van izomrángásom. Legtöbbször akkor van amikor fekszem vagy ülök, es a lábam, combnál vagy a csípő résznél hirtelen megmozdul az izom.

De néha a karomnál és a kézfejemnél is előfordul.


Valaki küzd hasonló panaszokkal az oltás óta?


2021. máj. 6. 17:14
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Nincsen véletlenül magnezium hiányod?
2021. máj. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Szedem lassan 4 honapja szoval, arra nem gyanakszom.
2021. máj. 6. 17:22
 3/40 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek lebénult a fél arca, másik hetek óta rángatózik, mióta megkapta a Pfizert. Úgyhogy örülj neki, ha ennyivel megúsztad. Olvastam már tanulmányt, hogy a Pfizer okoz idegrendszeri problémákat.
2021. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Elég szarkasztikus megjegyzésnek tűnik ez....😂
2021. máj. 6. 17:30
 5/40 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi vicces neked benne, hogy valaki rángatózik és lebénult?😅Ebben nem volt semmi szarkazmus, csak tényleg arra utaltam, hogy igen, lehet a problémád a Pfizertől és szerencsés vagy, mert durvább is lehetne. Persze ez gondolom nem vigasztal, mert ugyanúgy idegesítő lehet az izomrángás.
2021. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

A bénulás egy kicsit durva mellékhatásnak tartom, ezért hittem azt, hogy szarkazmusnak szántad.

De ha valóban így van az elég szomorú. Elolvasnám azt a tanulmányt.

2021. máj. 6. 17:36
 7/40 anonim ***** válasza:
#6 azt azóta letörölték és csak olyan cikkeket találni, ahol tagadják az összefüggést. Ami hazugság, hiszen csak az én kis ismeretségi körömben két ilyen eset volt, akkor gondolhatod, hogy világszinten mennyi...és nyilván az oltás miatt volt, hiszen egészséges fiatalokról van szó.
2021. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam keresni valamit de semmi.
2021. máj. 6. 17:54
 9/40 anonim ***** válasza:
Itt konkrétan írják az izomrángást és különböző idegrendszeri zavarokat. [link]
2021. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
De jo, :( nekem is vannak apro izom rangasaim a masodik oltas ota. Kezemben,labamban,remelem elmulik. Amugy is hipohonder vagyok,most ez igy nagyon jol jott....
2021. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!