Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szombaton együtt voltunk...

Szombaton együtt voltunk orálisan a párommal, és azóta nagyon viszket a csiklóm,és fáj a szeméremtestem is. Főleg a csikló környékén érzem ezt a kellemetlen viszketést,és égő érzést. Mi lehet ez? Bármit használok rá, semmi sem enyhíti.

Figyelt kérdés
A párom arcán néha vannak olyan pöttyök, amik herpeszre hasonlítanak, és nagyon mérges vöröses a színük. Azt mondja a borotválkozás miatt van,de én nem hiszek ebben. Oroshoz nem hajlandó elmenni vele. Nem lehet hogy a nyálában olt valami, amitől ezt a fertőzést kaptam? Előtte napokban semmi bajom sem volt,és az együttlét után már egy órájára jelentkeztek a tünetek.
2021. máj. 13. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha herpesz, akkor jó eséllyel te is azt kaptál. Irány a doki, a nemi szerven lévő herpesz nem vicc. A párodat meg dobd ki szerintem, akinek ennyi esze van, az az évek során csak marhább lesz, és simán nem figyel majd semmilyen higiéniára.
2021. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Orvos, minél hamarabb.

Nekem ilyen anno akkor volt mikor a pár napos borosta dörzsölte ki, de ott a másik fél arca nem volt “ragyás”

Ha herpesz, dobd ki a fenébe, sose jó jel hogy a saját egészsége is meg a tied is ennyit érjen csak neki

2021. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!