Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponosok! Válaszolnátok a...

Tamponosok! Válaszolnátok a kérdésemre?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,most szeeretnék váltani tamponra,de tisztában kell lennem azzal,hogy ha helyezek fel tampont,és utánna kell pisilnem (pl) akkor a tampont ki kell venni,vagy mit csináljak,hogy ne csússzon ki?
2010. aug. 23. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kivenni pisiléskor, és elvileg nem is szabadna, hogy zavarjon pisilés közben. Egyébként nem tud az csak úgy kicsúszni, csak ha már nagyon tele van, ezért ügyelj arra hogy rendszeresen cseréld
2010. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2010. aug. 23. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem csúszik ki, hiszen köze nincs egymáshoz a kettőnek.

Cseréld rendszeresen és helyezd fel rendesen. Ennyi a lényeg.

2010. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__11101..

Pisilni a hugycsőnyíláson pisilsz,a tampont a hüvelybe teszed,és a nagydolgod a végbélnyíláson végzed.Tehát ez 3 különböző luk.Ha elég mélyre dugod,akkor nem csúszik ki,és nem nyomhat.Ha érzed,akkor nincs jól felrakva.

2010. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

okozhat pisilési problémát, főleg, ha nem helyezed elég mélyre. egyszerűen nyom belülről, és nem tudod magad rendesen kipisilni.

akkor tud a tampon kicsúszni, ha már nagyon televan, te meg erőlködsz nagyon. akkor esetleg. de amúgy egyáltalán nem csúszkál.



amikor felteszed, figyelj arra, hogy nagyon alaposan mosd meg a kezed, és a tampon hegyéhez ne nyúljál.


amikor kiveszed (bocs, ez kicsit undi lesz), akkor a tampon felett lehet felgyülemlett vér, úgyhogy vigyázz, de vérezd magad össze.

ma meg még nincs túlságosan tele a tampon, akkor meg fájhat a kivétel.

olyan tisztasági betétet használj mellé, ami fóliás, mert ha sima, papíros, akkor könnyen átázhatsz.

a minitampon pillanatok alatt megtelik, nem tudom, te mekkorát akarsz magadnak. szerény véleményem szerint normálnál kisebbet nem nagyon érdemes venni.


a felhelyezés: hát, vagy guggolva, vagy terpeszben, hajlított térddel. a lényeg, hogy ellazuljál. ütközésig kell felhelyezni egyébként.

javaslom, hogy először otthon próbáld, zuhanyozás után.

2010. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azt tudom,hogy 3 különböző lYuk:)
2010. aug. 23. 19:38
 7/9 anonim ***** válasza:
2010. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Konkrétan a kérdésedre már válaszoltak páran. Szóval én inkább már csak annyit fűznék hozzá, hogy a tisztasági betétnél azt vettem észre,a légáteresztők nem alkalmasak ezekre a napokra.

Amúgy ha megfelelően felhejezed, akkor nem lehet gond se pisiléskor, se kakiláskor. Kicsúszni meg valóban csak akkor csúszik ha már nagyon teli/csurig van. De ezt inkább ne várd meg!

2010. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Liz* ***** válasza:
Én 15 voltam amikor először használtam mini méretet, egyébként első használatra mindenkinek azt ajánlják. De ha megveszed (nyugodtan megveheted hamarabb, mert korlátlan szavatossági ideje van!) a dobozban egy használati útmutató van amiben minden részletesen le van írva! (Egyébként nekem elsőre 100% védelmet a tampon és az eü. betét adott.) Ne aggódj hamar belejösz!
2010. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!