Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Foglalkozzak azzal ha összeér...

Foglalkozzak azzal ha összeér a belső combom?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok ciki az ha összeér a belső combom?A fiúknak számít az valamenyire?

2021. máj. 14. 16:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem kimondottan tetszik, ha nem ér össze, de nem az O láb miatt. Mindenképp plusz pont nálam, de ettől még nem tartom cikinek. Van akinek vékony, mégis összeér. Inkább a vékonyságon van a hangsúly. Vannak akinek pedig az izmos vagy vastagabb combok tetszenek. Nekik lényegében mindenképp összeér. Felesleges emiatt rágódnod, mindig lesz olyan, akinek tetszik és akinek nem. Mindenkinek sajnos nem tudsz megfelelni!

Ezek a dolgok ízlés kérdése. Van aki észre se veszi/nem érdekli, van akinek számít és van akinek kizáró ok, mert a teltebb idomokat szereti. Sose fogsz rá egyértelmű választ kapni, függ kitől/kiktől kérdezed. Cikinek viszont semmiképp sem ciki!

2021. máj. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
43%
nekem is tetszik, ha nem ér össze. sokak esetében inkább a csontozaton múlik, és nekem bejön a széles csípő. de ahogy 11 is írta, valakinek ez tetszik, valakinek az.
2021. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igazából nkm csak a belső combommal van gondom.A hasam viszonylag lapos,a derekam kicsi,a csípőm karcsú,a combjaim viszonylag formásak.Csak a fránya belső comb.
2021. máj. 15. 17:02
 14/14 anonim ***** válasza:
73%
Ne gyötörd magad ilyen idősen. Hajlamosak vagyunk fiatalon azon agyalni, ami amúgy nem is probléma. Semmi baj nincs a comboddal, biztos vagyok benne. Gyerekként engem is zavart. Ma még már nevetek rajta. :) Senki nem figyeli. Nyugi. Szép vagy.
2021. máj. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!