Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakrák tünetei lehetnek?

Méhnyakrák tünetei lehetnek?

Figyelt kérdés
Pár hete lett hüvelygyulladásom, kaptam rá kúpot, de a gyulladás megmaradt. Vettek kenetet, se baktérium, se gomba. De az égő érzés megmaradt, visszamentem, hüvelygyulladásra kaptam ismét kúpot, ami megszüntette az égő érzést, viszont alhasi fájdalmam van a méh körül, ami ma kezdődött. pár napja fájnak a lábaim is. Vérzés, folyás nincs. Kedden megyek vissza, remélem mostmár tud csinálni rákszűrést, csak nagyon izgulok már, mert hetek óta húzódik:(
2021. máj. 15. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy vettek kenetet? Milyen kenetet?
2021. máj. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jaj, dehogy! Ne félj emiatt! Mióta van a fertőzés? Nekem hónapok óta van bakteriális hüvelygyulladásom (természetesen volt kezelve közben, de nem múlt el, viszont annyit javult, hogy most per pill nem foglalkozom vele).


Gondolom a gyulladástól gyengül a szervezeted és emiatt fájhat a hasad. Mondjuk a lábfájás nem tudom, mitől lehet.

2021. máj. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, hüvelyváladékot vizsgáltak, baktérium és gomba tenyészet.


Kb. 3. hete. Hasi és hüvelyi ultrahangot is végeztek, nem találtak semmi különöset. Az orvos annyit mondott a kérdésemre, (mivel elég régóta nem élek nemi életet), hogy valószínű a szénhidrát okozza. Csak furcsállom, mert sose volt különösebb problémám ott lent.


Te is csak kúpot kaptál?

2021. máj. 16. 09:53
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ha ennyire megvizsgáltak, akkor tényleg biztos nincs nagy baj. Persze jó, hogy csinálnak citológiát.


Én egy dalacin nevű antibiotikumos krémet kaptam. Nekem először volt ilyen bakteriális hüvelygyulladásom (középkorú vagyok). Viszont gombás fertőzésem rengeteget volt. Most egy ideje már nem szokott gombám lenni. Hála.


Egyébként milyen kúpot kaptál?


Várj, keresek neked egy kérdést.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1106..

Szerintem érdemes lenne ilyen gyógynövényes tea-gyógynövényes ülőfürdő témakörben körülnézned neked is meg nekem is.

2021. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Bórsavas kúpot írtak fel, amit receptre készítenek, 900 ft volt, de eddig ez hatott a legjobban.

Egyébként pont a belinkelt kérdésnél emlegetett orvosnál jártam legelőször a problémámmal, ő egy krémet írt fel, ami borzasztóan irritált.


Hát igen, belegondolva még szerencsésebbek is vagyunk, hogy manapság már jobban kezelhetőek az ilyen panaszok, sok tőlem jóval idősebb nő is mondta, hogy az ülőfürdőket próbálgassam, mert hatásosak.

2021. máj. 16. 17:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Tejsavas, pro és prebiotikumos irrigálást csinálj. A vizsgálatok alapján kis esély van a komoly problémára, ha az a mintavétel citológia volt.
2021. máj. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6

A citológia csak lesz. (Lásd kérdést.)


Én meg pont nem ajánlok semmilyen irrigálást, nekem nagyon rossz volt. Amit az én kérdésemhez https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1106.. linkelt valaki a 7-es válaszban, ott azon az oldalon látható tanácsokk nagyon jók lehetnek: [link] . Azért gondolom, mert nekem is javasolták a teafaolajat (csak soha nem próbáltam ki) ill. a sós víz is biztos jó, mert a nőgyógyászom anno mikor terhesen tengerhez mentem, elégedetten mondta, hogy "na akkor most legalább jobb lesz a gombája".

2021. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
OK, te nem ajánlod az irrigálást, én meg ajánlom, mert tudom, hogyan működik a hüvely nyálkahártyája. A gyögynövények rendben vannak a teafaolaj lehet, hogy a legjobb szer erre, de alapvetően erősen mérgező, nem ajánlom laikusoknak, hogy azzal kísérletezzenek.
2021. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor 1:1. Te ajánlod, én nem ajánlom. A Kérdező meg majd kikísérletezi magának, hogy mi a jó neki.
2021. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hátha még olvassa valaki, akinek hasonló a problémája.

Végezetül irtak fel fluomizin kúpot, ami első nap segített, majd helyreállításként lactinelle kúpot.

Most kb 2-3 hete nincs semmi tünet. Persze ez nem azt jelenti, hogy bárkinek jó lehet ez a kombó:) de a lactinelle kúpot bátran ajánlom, vénynélküli tünet enyhítőnek:)


Kísérletezni nem mertem, mert féltem, hogy csak ártok vele :D

2021. jún. 24. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!