Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6 napot késett a menstruációm....

6 napot késett a menstruációm. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

25L vagyok, minden hónapban 1-2 napot késik max, vagy max 1-2 nappal hamarabb jön meg. Nem volt semmilyen életmódbeli változás, ami okot adhatna erre.

Hormonális zavar lehet?


2021. máj. 17. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Akár stressz is, nem kell túlbonyolítani.
2021. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Az az oka, hogy nem vagyunk gépek. Késhet és hamarabb meg is jöhet. 6 nap nem a világ.
2021. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
terhesség pl.
2021. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ne aggodj csak akkor ha 1-2 honapban kimaradna egymas utan

nekem mikor covidos voltam 4 nappal korabban jott meg, kovetkezo honapban meg 6 nappal kesobb.... utana visszaneztem a tavalyi menstruacio naptaramat es nagyon erdekes, tavaly ilyenkor is aprilisban 23 napos volt a ciklusom utana pedig 32 napos (tavaly erettsegi volt aprilis - majus, iden covid volt nekem aprilisban)

2021. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia ! Nekem volt úgy , hogy egy hónap kimaradt,és utána újra megjött. Ha semmi esély arra , hogy terhes vagy , akkor nem kell izgulnod , meg fog jönni, sok minden befolyásolhatja ezt.
2021. máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!