Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tripperrel hova mehetek...

Tripperrel hova mehetek kezelèsre?

Figyelt kérdés
Kiderült trippert kaptam el, megvan a pozitìv teszt. Hova ès kihez mehetek anonim, ahol gyorsan kezelnek? Köszönöm

2021. máj. 18. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bőr- és nemibeteg gondozó.
2021. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elnèzèst elfelejtettem, hogy Budapest. Nemreg költöztem ide, szóval lennètek kedvesek cìmet mondsni nagyjàból hol keresgèljek?

Köszönöm

2021. máj. 18. 12:05
 3/6 A kérdező kommentje:
Illetve tudja valaki mostansàg ezt hogy kezelik?
2021. máj. 18. 12:05
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
...mert kefélnek össze-vissza ész nélkül...
2021. máj. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem kefèltem össze vissza ha tudni akarod, a làny akivel hosszabb idö óta van szexuàlis kapcsolatom mùlt hèten szólt, hogy kiderült trippere van, de tünetmentes volt, nem tudott róla (legalàbbis nekem ezt mondta), mi pedig egyszer feküdtünk le gumi nèlkül, tekintve hogy màr hosszabb ideje összejartunk.

Szóval ha nem tudod mi van kèrlek ne oktass ki, ha meg nem tudsz a kèrdèsemre vàlaszt adni kèrlek ne is itt próbàlj okoskodni, mert ez csak uszìtàs.

Kösz

2021. máj. 18. 16:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azért elgondolkodnék a helyedben azon a barátnőn is.

Ő ugyan hogyan kapta el a Trippert? Azért ez egy kemény nemi úton terjedő betegség. És miért csak most mondja hogy bocsika nekem Tripperem van...

De te tudod!

Jobbulast!

2021. máj. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!