Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van ez a szag?

Mitől van ez a szag?

Figyelt kérdés
Éppen menstruálok, és van egy nagyon kellemetlen szagom ott lent, mitől van ez a szag? Nagyon zavaró,és nem tudom,hogy más is érzi e vagy csak én. Mindenkinél van ilyen aki menstruál?

2021. máj. 18. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi időnként cserélsz betétet? Hogy tisztálkodsz? Okozhatja betegség, de lehet hogy csak magát a vért érzed, menstruációkor sok nőnek érzékenyebb a szaglása.
2021. máj. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Most kezdtél menstruálni...? Vagy hogyghogy csak most tűnt fel?

GYakrabban cserélj betétet, és ha van rá alkalom, olyankor zuhanyozd is ki magadat alulról.

2021. máj. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nálam is ugyan ez van, ha jársz iskola\ akkor még az intim törlőkendő is hasznos tud lenni ,ahogy előttem is elmondták cseréj többször betétet nekem egyik sem vált be valószínű hogy ez vér szag .....de próbáld ki lehet neked segít:)
2021. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok az előbbi nem iskolát akartam írni hanem így : iskola\ munkahely
2021. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!