Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 30 év körül hogyan hozható...

Tikacska kérdése:

30 év körül hogyan hozható meg 1 éves kimaradás után a menstruáció? Talán AVIVA tornával?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is nőgyógyásszal, ha még nem volt kivizsgálás, ha szervi probléma okozza, azt kezelni kell, mielőtt súlyossá válik a helyzet, nyilván nem véletlenül nem jött meg ilyen fiatalon.

Utána/mellette tornázhatsz.

2010. aug. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Á drága istenem, nem igaz az emberek hogy lehetnek ilyenek hogy nyugisan otthon ülnek hónapokat, éveket és várják a csodát aztán felraknak egy hülye kérdést ahelyett hogy orvoshoz mennének. Aztán meg ha valami komoly akkor jön a siránkozás meg a sajnáltatás.

Menj el orvoshoz és kész!!!!!

2010. aug. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen elgondolkodtató, h 1 éven belül csak elvoltál ugy,h nem menziztél, nem idegesitett, mi lehet a baj???

Gondolom a terhesség azóta kizárva,de tényleg,orvos miért nem látott? Legalább megnyugtatott volna, ha nem szervi bajod van,ha meg lelki alapon van,azt is lehet kezelni.

2010. aug. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szervi bajom nincs, ebben megnyugtatott a nőgyógyászom, endokrinológusnál is voltam, aki azt állapitotta meg, hogy magas a FSH szintem, de semmi kezelést nem adott. Ha gyereket akarok, azt mondta, lombikra lesz szükség. De én a ciklust is rendezni szeretném. de hogy ...???!!!
2010. aug. 24. 12:28
 5/6 anonim ***** válasza:

nem akarsz Te görcsösen gyereket? Vagy nem utasítasz el tudat alatt vmi szexualitással összefüggő dolgot? Úgy értem, nem pszichés dolog van mögötte?

Próbálj meg méhpempőt enni rendszeresen. Sokat segíthet.

2010. aug. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó ég, egy év után ráadásul 30 évesen??? Komolyan mondom nem vagy komplett,már megbocsáss. Nem tudom,mitől nem volt egy évig,de nem itt kellene nyugodtan írkálnod meg mézecskét eszegetned vagy más barom okfejtős tanácsra hallgatnod,hanem NAGYON sürgősen megjelenni nőgyógyásznál! Szép fogadtatásra nála se számíts, ők sem rajonganak,ha valaki ennyire elhanyagolja magát,de mindenképp menned kell, akár komoly szervi problémáid is lehetnek.
2010. szept. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!