Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az antiotikum okozhat mèhgyull...

Az antiotikum okozhat mèhgyulladást vagy gombás fertőzést ott lent(nőknél)?! 16/l

Figyelt kérdés

Mint utólag kiderült anyukám koronás volt ez volt 2 hónapja már jobban van.De akkor én is elkaptam és nagyon nem akartam helyre jönni ezért el kellett mennem a dokihoz antibiotikumot íratni fel magamnak amit ki is váltottam és beszedtem az összeset. Majd helyre jöttem.. de utána rá kis időre begyulladt a mèhem. És anyu azt mondta lehet az antibiotikum miatt. Mert okozhat ilyet,meg a fogamzásgátló de fogamzásgátlót nem szedek!

Tapasztalatokat kérnek!



2021. máj. 19. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
...és a nőgyógyászod mit mondott? Mert az, hogy anyud mire tippel, édes kevés. Orvos kell, hogy pontosan tudd, mi a bajod.
2021. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tepfal ***** válasza:
100%
Nem értem az orvosod - az antibiotium bakteriális fertőzésre jó, vírusfertőzésre nem használ, nem értem, minek írta fel, főleg úgy, hogy meg sem vizsgált. Az orvosi problémáiddal orvoshoz fordulj, anyukád bár biztos szeretne segíteni, nem ért hozzá.
2021. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az antibiotikum eléggé érdekes dolgokat tud "odalent" csinálni (a fogamzásgátló is), mert megváltoztathatja a hüvelyflórát, ami a gombásodást, fertőzések kialakulását elősegíti. Orvosnál voltál, vagy csak anyukád tippelget? Ha nem, akkor sürgősen elmennék a helyedben dokihoz.
2021. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 jacint1988 válasza:
100%
Olvasd el az antibiotikumod lehetseges mellékhatásait! Ha nem szerepel köztük, akkor 99% hogy nem attól van. Egyébként tényleg fasz az orvosod ha antibiotikumot ad vírusra..
2021. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy begyulladt a mehed? Nem nagyon ertem. Meg azt se, hogy korona gyanuval minek maszkalsz orvoshoz es minek is szedtel antibiotikumot. Mondtad egyaltalan az orvosnak a koronat? Ha igen, de ennek ellenere felirta, akkor nem tul kompetens a temaban, ugy tunik.

Gombas fertozes megint mas, es egyebkent okozhatja az antibiotikum, ezert kell melle mindig huvelyflora helyreallito kupot is hasznalni.

2021. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Onnan tudom hoyg bevan gyulladva mert a nőgyógyász mondta

A háziorvos meg nem foglalkozott vele és csak felírt egy antibiotikumot meg korona vírus tesztre se akart elkuldeni

2021. máj. 19. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!