Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire normális, hogy oltás...

Mennyire normális, hogy oltás után 1 hónappal vagyok és lassan 2 hete késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
Tapasztalt valaki ilyet? Mikor jött meg végül? Nagyon aggódok, mert igaz előző hónapban is késett még az oltás előtt, de csak 2-3 napot. Ilyen sokáig már évek óta nem maradt ki, 25 vagyok.

2021. máj. 19. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy a különböző csoportokban olvasom, elég gyakori mellékhatás, de csak az oltás utáni első ciklusban. Utána helyreáll.
2021. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem...köszi :)
2021. máj. 19. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Kínait kaptam. Az oltás után 2 nappal rendben megjött időre, majd 2 hétre rá újra. Nem olyan mennyiségben, mint egy normál menzesznél, ellenben azóta is tart. Hétfőn megyek a 2.oltásra.
2021. máj. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyanítom van, akinek jobban bekavar, másoknak kevésbé.


Én 3 Pfizert kaptam. 26-28 nap között szokott jönni. Első után 25 napra jött (az előző havihoz képest és tudom, nem nagy különbség). Második után rendesen jött 26-27-28 napokra. Dec. elején kaptam a harmadikat. 1-én volt meg utoljára, inkább megvártam, amíg elmúlik, úgy kértem az oltást.


Egyelőre "várom" a decemberit, reméljük nem sokat csúszik. Mondjuk egyszer tizenéves koromban kimaradt (33 vagyok most). Anyukámnak meg többször (régen persze, már túl van a menopauzán).

2021. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!