Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvelygomba ellen mi a leghate...

Huvelygomba ellen mi a leghatekonyabb dolog?

Figyelt kérdés
14 eves korom ota huvelygombaval kuzdok es eddig barmit felirt a nogyogyasz semmit nem segitett. Tobb ezer forint ertekben irt fel kupot es kremet. Konkretan a tunetek semmit nem enyhultek. Valaki van hasonlo helyzetben olyan dologgal ami bevalt neki ezzel kapcsolatban?

2021. máj. 22. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hoyg valamitöl visszafertözödsz és azért nem múlik el? Pl. közös WC vagy hasonló?

MEg biztos, hogy gombafertözés és nem valami más?

2021. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

canesten krém?

amúgy meg nőgyógyász mert ez max kívülről csillapítja belülről meg vagy szájon át szedhető kell vagy hüvelykúp.

én már a 3.doktort fogom megjárni mert nekem valahogy egyik sem segít.

talán most a canestent de a folyás az még van sajnos.

2021. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én canesten kombit szoktam ha nagyon durva, nekem attól elmúlik, de sokszor a menzesztől múlik el
2021. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gynoxin hüvelykup belül, canesten krém kívül
2021. júl. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Gombaolo krem vagy kup! De ha allandoan visszater valoszinuleg a szervezeted van "elgombasodva". Belsoleg probald kezelni. En is evekig gyotrodtem vele, aztan sikerult. Adok par tippet. Eloszor is, amikor huvelygombad van ne egyel cukrosat edeset. Ha antibiotikum kezelesen vagy (barmilyen betegseg miatt), mielott elkezded az antibiotikum szedeset mindenkepp kezdj el szedni probiotikumot, egyel joghurtot eloflorasat.

Vegyel 100%os bio tea tree oilt, cseppentsd ra a bugyidra, 1-2 csepp minden nap. Ne vidd tulzasba. Ez kulsoleg kiirtja a gombat a huvelyen, fertotleniti a nemi szerveket. Max 2 csepp, eros kellemetlen illata van. Ugyanebbol a tea tree olajbol keszits innivalot. Egy pohar vizbe 3 cseppet max, naponta egyszer! Vigyazat a teafaolajjal, mielott megveszed legy teljesen biztos abban hogy belso hasznalatra is alkalmas. Ha nem alkalmas belso hasznalatra akkor ne igyal belole. Jo minosegu herbal uzletben talalsz 100% biot ami jo belsoleg is.

A kovetkezo ami nagyon fontos lenne, az a grefruitmag-kivonat. Herbal uzletben megtalalod. Ezt kura szeruen hasznald, olvasd el mi van rairva es aszerint szedd.


Nekem ez bevalt!!!mind egyutt alkalmazva.

Keruld a vizes bikinialsot, rogton vegyrl fek helyette szarazat, tangabugyit kerul foleg ha gombad van es faj. Szexualis kozosules utan mosd meg az intim reszeket. Vecezes utan ne a vagina iranyaba hasznald a vecepapirt torleskor, hanem a a vaginatol indulj es menj a popsi fele. A lenyeg, hogy ne keruljon a belbol bakterium a vaginaba.

Most ez jutott az eszembe, mind nagyon fontos!

2021. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ez kulsoleg kiirtja a gombat a huvelyen, fertotleniti a nemi szerveket"

sajnos nem, maximum a tüneteket enyhíti


"Ugyanebbol a tea tree olajbol keszits innivalot"

na ezt NE! az illóolaj KÜLSŐLEG alkalmazható csak!! sok olaj még úgy se, csak szagolgatni lehet. ezt az idióta "edd meg az olajat" baromságot valamelyik nagy amerikai illóolaj MLM találta ki (young living vagy doterra), csak egy marketing fogás.

2021. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Van ket fajta teafaolaj, egyik a 100% bio ra van irva belsoleg alkalmazhato! Csakis ezt szabad inni, egy pphar vizbe 3 csepp!!!.

A holyaggyulladasra is amit szedtem bio termekeket, volt benne teafaolaj,e grefruitmagkivonat. Tehat amit az utolso ir h nem szabad belsoleg hasznalni nem igaz. Szabad hasznalni de csak azt ami belsoleg is alkalmazhato.

Egyebkent kiirtja a gombat mert a teafa eros gombaolo. Jobb mint a canesten. Ha lenne koromgombad tegyel ra par cseppet..

Nemi szerve nem szabad egyenesen cseppemteni, vizben kell feloldani es azzal mosakodni.

Gyogyszeresz vagyok:)

2021. okt. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az enyémet még sose irtotta ki, de arra nagyon jó volt hogy legalább a tüneteket enyhítette
2021. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!