Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sos valaki segitsen nem...

Sos valaki segitsen nem találom az intimkelyhemet!?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel felraktam, es delután teljesen kiütődtem, és bent felejtettem. Ma hajnalban felkeltem, eszembejutott, és gyorsan mentem, hogy kivegyem, de egyszerűen nem találom. Az ujjaimmal elérek a méhszályamhoz, de egyszerűen nem találom, nem érzem a végét sem. Mit csináljak? A menstruációmnak most lett vége, szóval a vér nem fogja lehúzni.
2021. máj. 23. 11:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a szemetest is hátha olyan fáradt voltál, hogy kidobtad. Meg amúgy én ha fáradt vagyok tök hülye helyekre tudok eltenni dolgokat, pl: testápoló a hűtőbe, szennyeskosarat tegnap vittem a szobába hátha ott a mosógép, meg ilyenek :D
2021. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mindenjol szétnéztem, és nem találtam meg. Szerintetek el kellene mennem nogyogyaszatra?
2021. máj. 23. 13:20
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben én biztos elmennék.
2021. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!