Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek lehet az oltástól ?

Szerintetek lehet az oltástól ?

Figyelt kérdés
Nos megkaptam az első oltásom (Astra zeneca) 2 hete. Most megjött 1 nap csúszással a menzeszem . 3.napon vagyok de kb olyan mintha az 5. Napon lennék. Alig vérzek. Mar bocsánat, hogy így írom. Az első nap is nagyon gyenge volt a megszokotthoz kepest. Ez vajon lehet az oltás miatt? Más tapasztalt hasonlót?

2021. máj. 24. 07:33
1 2
 1/18 anonim válasza:
72%

Lehetséges hogy amiatt van

De semmi baj nincs nem kell aggódni

Előfordulhat ilyen

2021. máj. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Ez engem is érdekel!

Elvileg amúgy általában hamarabb szokott megjönni erősebb vérzéssel. Viszont lehet nálad fordítva van, alapból bárhogyan felboríthatja a ciklust, szerintem normális de azért kiváncsi vagyok mások mit irnak :D

2021. máj. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Én hétfőn kaptam az oltásom és már 2 napja meg kellett volna jönnie, de semmi, pedig várom, mint a messiást. Illetve amikor covidos voltam nekem a betegség 3. napján jött meg és az első 2 nap ugyanúgy véreztem, viszont utána màr csak nagyon gyengén és eltartott 8 napig... Nekem azt mondták, hogy ezt is a covid okozhatta.
2021. máj. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Igen, ez az oltástól van. Nekem 2 hetet késett utána.
2021. máj. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
Komolyan várom, hogy levezessétek, mi köze a kettőnek egymáshoz. Hajrá.
2021. máj. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

#5 jaj fogadjunk férfi vagy és próbálsz okoskodni...a nők ismerik a ciklusukat és ha egyszer csak pont oltás után sokaknál felborul, az szerinted véletlen? Nekem az összes oltott barátnőmnek 1 héttel előbb jött meg(nekem meg mint írtam, 2 hetet késett). Szerinted ez véletlen? Az egyik oltásos csoportban is nagyon sok nő erről számolt be, olyan is van, aki már 1 éve nem menstruál a kora miatt, erre oltás után megint megjött neki. A covid fertőzés is okoz egyébként ilyet. Az okát szerintem egyelőre nem tudják, de tessék:

[link]


[link]

2021. máj. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
9%
Nő vagyok, csak tanultam elég sok anatómiát meg élettant.
2021. máj. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
#7 hát figyu, nekem utoljára tinikoromban késett ennyit a mensim, annak 10 éve. Szóval mi más okozhatta volna. A barátnőim meg ráadásul fogamzásgátlót szednek és még úgy is felborult a ciklusuk, na azt mivel magyarázod?
2021. máj. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%

8, neked.

A nők 99%-a nem robot.

2021. máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
#9 nyilván nem, de fogamzásgátló mellett nem szokott 1 hét csúszás előfordulni😅És ha mindannyiuknál pont oltás után fordult elő, az kicsit furcsa, hogy véletlen legyen. De az oltásfanatikusok úgyis kimagyarázzák, hogy semmi köze hozzá, nyilván te jobban ismered mások testét.
2021. máj. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!