Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Epilátort hol, mennyiért,...

Epilátort hol, mennyiért, illetve milyen fajtájút érdemes venni? És körülbelül mennyi ideig nem nő vissza a szőr? 13 évesen szabad már használni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 15:24
 1/4 anonim válasza:
szija!a media markt -ban tudsz venni 4000-14000-ig.nagyábból 1 hétig nem nől vissza a ször + még pár nap ...és 13 évesen lehet már használni....de a borotvát jobban ajánlom a te korodban.
2010. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hát nekem a borotva nem jött be, mert elég fekete a szőröm, és a borotva után csak rosszabb lett :S Amugy ha mondjuk veszek egy 5000 Ft-s epilátort az hamarabb tönkremegy, mint egy 10000res?
2010. aug. 24. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet érdemben válaszolni, de sztem egyiks em túl tartós.


max 1-2 év, használattól függően..


Miért nem próbálod ki a gyantát?


Sokkal tartósabb a hatása!

2010. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Epilátort nem ajánlom.

Nem tépi ki a szőrt, én több, mint 1 órát vacakolok vele. Van, hogy félbe tépi a szőrt és azt akicsti, amit hagy, nem szedi már ki.

Évek óta borotválom a lábam, de nem lett erősebb, erről a hülyeségről szokjatok már le !

Bemész egy dm-be, veszel gyantát. Olcsóbban megúszod és jobb is.

2010. aug. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!