Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az Auróra utcában tudnátok...

Az Auróra utcában tudnátok véleményt írni az ott dolgozó nőgyógyászokról?

Figyelt kérdés
Főleg az érdekelne, hogy mivel nem tudok most fizetni melyik orvos az aki mégis emberséges? Nagyon félek alapból és nem szeretném ezt fokozni.
2021. máj. 27. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy érted, menjek az Aurora utcába, és ott írjam meg? Ahhoz kicsit messze vagyok.
2021. máj. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem.

Nyilván aki járt mostanában ott attól kérdeztem.

2021. máj. 27. 07:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne menj oda most elvileg máshol is fogadniuk kell a pandémiás miatt. Kapas sztk ba menj. Az Auróraban mindenki bunkó főleg az asszisztensek. Vetkozz le és alljal alul semmiben így beszelgetnek veled
2021. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Köszönöm a tanácsodat. Próbáltam máshova kérni időpontot, de nem fogadnak.

Általában hosszított felsőbe megyek, hogy ne legyen annyira kínos.

2021. máj. 27. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:
en siman bemegyek a Kapasba pedig a 8ban lakom. szemelyesen kerj idopontot nem utasithatnak el. nem tudom hany eves vagy en 40 elmultam igy mindig kapok a tisztifoorvosi hivatalbol egy levelet a szurovizsgalatrol. azon az osszes Bp.i sztk rajta van barhova lehet menni. telefonon meg elsore engem is elhajtottak 5 eve azert kell szemelyesen menni mert akkor bevisznek a gepbe. es hivatkoztam a levelet eroskodtem igy beirtak. ja es most a covid miatt hidd el igy van senkit nem utasithatnak el muszaly fogadniuk nem keruletit is kijott utasitasban es meg ervenyenyben van. A TB.nel dolgozom nem tudnak atverni te se hagyd magad
2021. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. 25 éves vagyok. Én nem szoktam kapni levelet csak simán be megyek. Legutóbb azt mondták ne menjek csak akkor ha panaszom van és nem is vizsgált meg az orvos.(I. Női klinika), viszont azóta pedig nem veszik fel a telefont. Panaszom nincs, de jó lenne azért ha ellenőriznének, illetve spirált szeretném megbeszélni az orvossal. Az még hozzátartozik, hogy csak ideiglenes lakcímem van nem tudom jelenthet-e bármit.?
2021. máj. 29. 13:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!