Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedett valaki Hydrominum...

Szedett valaki Hydrominum vízhajtót? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
El szeretném kezdeni szedni, mivel van rajtam kis víz, ami jó lenne ha lemenne, hgoy egy ruha jobban álljon a has résznél. Mennyi ideig szabad szedni? Tapasztalatok?

2021. máj. 29. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Vízhajtóval óvatosan, csak egészségügyi indokkal! Én másmilyet szedek.

Egyrészt nem tudod szabályozni, honnan menjen le a víz. Másrészt felborítja az ionháztartást. Emiatt kell például káliumot bevenni a vízhajtóhoz. De nálam a magnéziumot is levitte, neurológiai tüneteim lettek, plusz a b12 vitamin felszívódására is hatással lehet.

Egy ruha miatt biztosan nem vízhajtóznék!

2021. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hydrominum egy növényi összetevőket tartalmazó étrend-kiegészítő tabletta, melynek zöld tea tartalma serkenti a víz eltávolítását.


Szerintem nem lehet olyan káros. Szerintetek?

2021. máj. 29. 15:05
 3/7 anonim ***** válasza:

A hatóanyag nem káros, persze. De mi történik?

1. Lehetőség: éppen csak karban tartja a vízháztartást, ami jó. Akkor nem is kavar össze semmit. Viszont a hasadról sem fogja a vízt leszedni. Max egy kicsit mindenhonnan. Ártani nem fog.

2. Lehetőség: valóban szuper cucc, és lehúz minden fölös vizet. Akkor viszont lásd fent, amit az elsőben írtam. A receptes gyógyszereknél sem közvetlenül a hatóanyag kavar be, hanem a vízvesztés. És ott is ott van a betegtájékoztatóban, hogy naponta max egy kilót szabad veszíteni. Engem a doki így is heti egy vízhajtásra állított be, csak ha muszáj, akkor lehet heti kettő.

2021. máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, átgondolom inkább, hogy érdemes-e .. :/
2021. máj. 29. 15:29
 5/7 anonim válasza:
Meleg miatt vizesedett be a bokám, én is úgy gondoltam hogy vény nélkül kapható gyógyszer ezért baj nem lehet belőle. Végzi a dolgát rendesen, mivel kánikula van gondoltam szedem folyamatosan, a negyedik napon estére olyan dehidratált lett a szervezetem hogy felkelni nem tudtam csak forgott az egész szoba. Vitamint ittam, panangint vettem be és jó sok vizet úgy jöttem helyre. Aki nincs hozzá szokva vigyázzon vele!! Egy max két napig ha beszeded bőven elég!
2021. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én nem nagyon érzem a hatását, bár most hamarosan meg fog jönni és főleg olyankor vizesedek én is, úgyhogy talán most látványosabb lesz. Nekem is főleg a lábam vizesedik és puffadok, úgyhogy menzesz környékén 5-6 kilóval tűnök nehezebbnek (ebből max 3 kg víz, a többi a puffadás miatt). De legalább már összefüggésbe hoztam a menzesz a vizesedéssel, eddig azt hittem csak puffadok :D
2023. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez egy zöldtea koncentrátum. Szerintem kb jó, ha egyáltalán bármit tapasztal az ember, amikor szedi. Az is lehet, hogy még a reggeli kávé is több vizet hajt ki
febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!