Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen kevés a menstruáci...

Miért ilyen kevés a menstruációs vér?

Figyelt kérdés
Hónapok óta csak barnázás van, vagy ha normális piros, az is nagyon kevés van. És csak egy napig. Emellett elég fáradtnak érzem magam. Vashiányom lehet, vagy valami más?
2021. máj. 31. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Lehet vashiányod van, lehet valami más. Van esélye terhességnek? Nőgyógyászhoz ezzel nem szeretnél menni? Történt valami ami miatt így hirtelen kevesebb lett?
2021. máj. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Terhes nem lehetek, ha csak a Szentlélek nem tette belém Jézuska 2.0-át.

Nem tervezek orvoshoz menni, és nem történt semmi extra.

Köszönöm a válaszod.

2021. máj. 31. 13:00
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Semmi gyógyszer, baleset, stressz, akármi? (akár nem ide tartozó gyógyszernek is lehet ilyen mellékhatása)
2021. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szedek gyógyszert, és bár igaz, hogy mióta kinyitott az iskola, teljesen felborult a bioritmusom, de már hónapok óta ilyen a menzeszem, szóval szerintem nem az okozza. Ugyanúgy táplálkozom, mint azelőtt.
2021. máj. 31. 13:15
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Az is lehet, bár ha nem javul én elmennék nőgyógyászhoz. (Én először 15 évesen voltam, semmi ciki vagy rossz nincs benne, de legalább kiderült miért volt hasonlóan fura a menstruációm)
2021. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Neked mi volt a bajod?

Én 12 voltam azt hiszem, mikor először voltam, szóval ismerem a dolgokat, de most nincs lehetőségem. Ezt nem szeretném tovább fejtegetni.

2021. máj. 31. 13:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött meg, talán ha 1-1 nap barnázás volt, de amúgy semmi. Engem belül felemésztett a dolog, hogy az én lustaságom miatt lehet valami komoly bajom. Így utoljára akkor júniusban volt meg, júli már barnázós, októberben már dokinál voltam, volt egy pár vizsgálat (amit nehezen tudtam elintézni, mert suliból szüleim se engedték, hogy hiányozzak, versenyszinten sportoltam, heti 7 edzéssel és mellette volt egy idióta barátom :D Talán az utóbbi volt a legrosszabb mind közül) A vége a dolognak december lett, mikor mindent átbeszéltünk és megoldódott. Annyi volt a szerencsém, hogy legalább egy picit megjött, így nem kellett olyan gyógyszereket szednem, amik meghozzák. (Barátnőmnek volt ez, 2 gyógyszer kellett, de egy patikában csak egyet lehetett kiadni, így már az macera volt, hogy beszerezze ezeket és a másik szálon futott a keresősdi, hogy mi a baja)
2021. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy valami belső szervi betegséged volt, vagy valami fertőzés kavart be, vagy ilyesmi?
2021. máj. 31. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!