Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha októberben voltam covidos...

Ha októberben voltam covidos akkor még lehetséges hogy van antitestem?

Figyelt kérdés
Holnap lesz műtétem és a PCR tesztem pozi lett. Viszont azt mondta az orvos, hogy holnap csinálnak vérből is egyet.
2021. máj. 31. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon változó. Van aki tavaly májusba lett covidos, júliusban már nem volt védettsége, viszont van olyan akinek meg több hónap után is magas szinten van. Teljesen vegyes, hogy valaki szinte tünetmentesen vagy nehezen vészeli át a dolgot..

Reménykedjünk a legjobbakban :)

2021. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerős szintén októberben volt, 1 hete jött meg a véreredmény. 10szerese az antitest értéke a minimum + értéknek.
2021. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is októberben voltam, enyhe tünetekkel (szaglás zavar mondjuk még megvan mindig) és szinte semennyi antitestem nem volt áprilisban. Azóta kaptam már oltást.
2021. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!