Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fluomizin hüvelykúp kinek,...

Fluomizin hüvelykúp kinek, hogyan vált be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb egy hete szenvedek fertőzéssel sajnos csak tegnap tudtam eljutni orvoshoz. Fluomizin hüvelykúpot valamint gynofloor ph helyreállító kúpot írt fel, hogy egymás után szedjem fel őket.

Tegnapra enyhültek a tüneteim. Nem viszket és ég már folyamatosan. Este feltettem az első fluomizint. Picit jobban ég most, mint tegnap. Olvastam a betegtájékoztatóban, hogy lehet a kezelés elején felerősödnek a tünetek, de hogy tovább kell használni. Ami miatt felteszem a kérdést, hogy kb semmi nem ürült belőle ki. Tehát a tisztasági betét patyolat tiszta és nem is érzem, h lenne a hüvelyemben. Ez jó vagy rossz jel?


Valamint volt-e már veletek hasonló h egy ilyen fertőzés után úgy érzitek eleven a hüvely körül kívül a bőr illetve a fenék és hüvely közötti gát. Ha igen akkor mit használtatok rá?



Kicsit elvagyok keseredve, mert sajnos volt már részem hüvelygyulladásban, de sosem tartott ilyen sokáig. Esetleg valami hasznos praktika, tipp, tapasztalat van akkor szívesen olvasnám!


Előre is köszönöm ha elolvasod és válaszolsz rá!



2021. jún. 1. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem használt. De azért mert gombám volt és ez bakteriumra van. (Orvos nem vett kenetet) Neked meggyőződtek róla, hogy pontosan milyen fertőzésed van?
2021. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindkettőre jó a fluomizin hüvelykúp. Doktorom szerint és sok más netes oldal is leírja. De azért köszi a választ!
2021. jún. 2. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem használt rá. (És a tájékoztató sem írta, hogy jó lenne gombára) Csak akkor volt erezhető javulás, amikor utána elkezdtem a gomba elleni kezelést.
2021. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem mit kaptál a gombára?
2021. jún. 3. 07:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fluconer szájon át szedhető tablettát és klion-d hüvelytablettát.

De sajnos nekem ez gyakran előforduló probléma, használtam már rá: canestent, micovagot, gynoxint, patikai saját kevert kúpot... Ha nincs lehetőséged egyből orvoshoz menni, akkor a recept nélküliekből a micovag-ot javaslom kipróbálásra. Annál szinte egyből erezhető a hatás és az sem hátrány, hogy nem undorító darabokban távozik, hanem színtelen az egész amikor feloldódik.

Érdemes huvelyflora helyreállítást csinálni az egész 10 napos kezelés után. (Gynoflor)

2021. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Kaptam én is gynofloort a fluomizin kúra után kell használnom.
2021. jún. 3. 21:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!