Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet növelni a mell...

Hogyan lehet növelni a mell méretét? L

Figyelt kérdés
Nektek van valami bevált módszeretek, amivel jobban nő a melletek? (Inkább természetes úton)

2021. jún. 4. 07:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy.
2021. jún. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy, és nem is kell. Fejben tedd helyre a dolgokat!
2021. jún. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Terhesség... 😅
2021. jún. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Természetes úton csak úgy, ha hízol.
2021. jún. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerűbben tudod növelni mint mi a farkunkat. Ha hízol húsz kilót(ne hízzál) akkor valószínűleg a melled is nőni fog. Ha én híznék húsz kilót akkor meg behíznék egy-két centit abból ami jutott. Szívás.
2021. jún. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Push up melltartó. Ha lenne természetes út, akkor nem lenne szükség szilikonra. Esetleg fogamzásgátló, de ha abbahagyod, akkor összemegy.
2021. jún. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Ha szerencséd van ha hízol akkor oda is..

(én hiába híztam 20 kilót, a melleim kicsik maradtak, plussz 2x voltam terhes, egyikkel sem nőtt semmit!)

2021. jún. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Plasztika
2021. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

Nézz utána ennek: pueraria mirifica

Van egy pár nem magyar fórum ahol még a ferde hajlamú férfiak is ezzel a gyógynövénnyel képesek mellet növeszteni.

2021. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

8 vagyok nem értem hogy amikor tényleg ez az EGYETLEN normalis lehetőség miert kell leszavazni😂

Persze hízzon meg a kérdező nézzen ki gusztustalanul, folyjon szét a teste, legyen magas a koleszterine meg a cukra az sokkal jobb mint elmenni egy rutin műtétre amit úgy is meglehet csinálni a ma már hogy nem mondod meg, főleg úgy hogy nincs undorítóbb annál mint amikor valakinek logó tőgyei vannak ami csak a nagy hasára folyik rá😂

2021. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!