Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért marad ki/csúszik menstru...

Miért marad ki/csúszik menstruáció?

Figyelt kérdés

Tisztáznám, hogy védekeztünk a párommal, csináltam tesztet is és negatív lett:)

Viszont valószínüleg csúszik vagy késik pár napot.

Nektek mi okozta?

2 hétig szedtem antibiotikumot az ínyemre. Lehet ez okozza a gondot?



2021. jún. 4. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány napja késik?
2021. jún. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármi. Stressz, betegség, utazás, diéta gyógyszeres kezelés, sok sport...

Teljesen normális, ha egy nőnek nem óramű pontosságú a ciklusa. A késés mellett az is előfordulhat, hogy kiesik pár alkalom.

2021. jún. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 most vagyok 40 napnál, de ezelőtt volt 42 is. Január óta 39-32-34 és most a 40.

#2 versenysportoló vagyok, viszont most ért egy szalagszakadás ami miatt nem tudok ugye úgy mozogni és lehet ez is közrejátszik? Vagy már rá stresszelek az egészre…


Mert amúgy nyugodt vagyok olyan téren, hogy tudom nem vagyok terhes, viszont a háttér idegesít, hogy akkor még miért nem jött meg?😅

2021. jún. 4. 09:24
 4/5 anonim ***** válasza:
3# Nem kell aggódni. Felsoroltam, hogy kb. bármilyen apró változás felboríthatja a ciklust. A versenysport abbahagyása és a stressz is érvényes az esetedben.
2021. jún. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nyugtatóak voltak, szóval csak türelmesen és nem stresszelve várok tovább😊
2021. jún. 4. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!