Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zuhanyrózsával való önkielégít...

Zuhanyrózsával való önkielégítést. Lehet, hogy ettől érzem magam rosszul "ott lent"?

Figyelt kérdés
Szúrós, csípős fájdalmat érzek. Eddig 2x próbáltam zuhanyrózsával masztizni, nagyon bejött, de most olyan érzésem van mintha felfáztam volna, pedig nem voltam sehol. Lehet, hogy ettől?
2010. aug. 24. 23:52
 1/8 anonim válasza:

nemhiszem. én már csináltam.:D nekemis bejött.

amugy szerintem mástól van. meleg vizzel csináltad ugye?:S

ja és próbáld szüneteltetni ha elmúlik akkor maradj az ujjadnál..(:

2010. aug. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én rengetegszer csináltam már és semmi bajom nem lett tőle...Pedig tényleg mindenhogy csináltam...Szóval nem ez lesz a gond...Szerintem!
2010. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok...tehát: én is csináltam annak idején, nekem is ezt okozta. Amúgy teljesen mindegy, mitől van, nőgyógyászhoz így is - úgy is el kell menned. Annyiban számít, hogy tudd, kerülnöd kell-e ezt az önkielégítési módszert a jövőben...de akkor erről már a nőgyógyászt is megkérdezheted helyettünk!
2010. aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A pitsába csajok, vizuális típus vagyok!
2010. aug. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én is csináltam már, és semmi bajom nem lett tőle, de abban igazuk van, hogy teljesen mindegy, hogy mitől van, dokihoz kell fordulni
2010. aug. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én is csináltam,jo érzés nagyon ,és nem lesz töle semmi bajod! ha van akkor biztos hogy nem attól...csak ne forró vizzel csináld:S .)
2010. aug. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Használd inkább az ujjad, vagy egy pasit keress magadnak. A savas környezetet felhígítod klóros vízzel... Brávó... ezzel az erővel használd a sima lúgos szappant maszturbálásra. Úgy gyorsabb a hatás... ilyen baromságokat csinálni, később meg akármit elkapsz aztán mehet a Tena lady, meg kis bakteriális,vagy gomba fertőzések.
2010. aug. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
normálisan is elő lehet adni kedves utolsó. és nem hinném, hogy én vagyok az első (és egyetlen) a világon, aki ezt csinálja.
2010. aug. 25. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!