Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász látja, ha aktív...

A nőgyógyász látja, ha aktív szexuális életet élek? Érdemes szüneteltetni előtte?

Figyelt kérdés
1 hét múlva mennem kell nőgyógyászhoz, és félek, hogy be fog szólni valamit, mivel elég sokat szoktam együtt lenni a párommal. Elég mogorva az a nő, meg hallottam rémtörténeteket.

2021. jún. 5. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Biztos látja, de qrvára semmi köze hozzá 🤷‍♂️
2021. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Látja, de ahogy 1# is írta, semmi köze hozzá... Miért nem mész egy másik szakorvoshoz, ha már előre tartasz ettől a nőtől?
2021. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem illik kozvetlenul szex utan menni, nyilvan, de ezt gondolom tudod. Egyebkent meg semmi koze hozza :D

Nem ertem ez miert is baj egyaltalan.

2021. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

"és félek, hogy be fog szólni valamit"


Akkor te is visszaszólhatsz neki valamit...

2021. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell szégyellned, hogy lefekszel a pároddal. Ha az orvosod megszégyenít miatta, akkor jobban jársz, ha másikat keresel, neki meg maradnak majd a beszáradt 70 éves mamik.

Hacsak nem közvetlenül szex után mész, vagy csináltok olyan dolgokat az ágyban, amik maradandó nyomot hagynak "odalent", akkor nem fogja tudni megmondani, hogy napi 3 menetet nyomtok, vagy heti egyszer-kétszer szexeltek, maximum annyit lát, hogy nincs szűzhártyád.

2021. jún. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az előző napot szoktuk kihagyni, hogy mégse tocsogjon ott az ondó. Ezen kívül azt már nem látja, hogy napi vagy havi 3x vagytok együtt, legfeljebb az utolsó aktusra tud következtetni abból, hogy talál-e ondót a hüvelyedben.
2021. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én jobban félnék attol h durva lesz, merthat kibírod, ne hisztizz 😒
2021. jún. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!