Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó folyásom van, nem...

Állandó folyásom van, nem tudom, hogy ez normális-e?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, hogy folyásnak nevezzem-e. Állandóan tisztasági betétet kell hordanom, mert mindig nedves a bugyim. Nincs szaga és nem sűrű, de zavaró. Ezzel menjek dokihoz, vagy ez valakinél "normális". Nem akarom, hogy kiröhögjön.
2010. aug. 25. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fehér, vagy átlátszó, nem kellemetlen az illata, nem viszket, vagy csíp a puncid, akkor semmi baj! De ha zavar, hogy sok, kérdezd meg az orvost!
2010. aug. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Cseréld le a bugyijaidat pamutra, próbálj ki egy másik öblítőt, mert lehet, hogy ezek irritálnak.

Egy próbát megér.

2010. aug. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális.
2010. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nyugi. Engem az orvosom pont ma nyugtatott meg, hogy egészséges vagyok. Pont ezek a tüneteim.
2010. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Már elmentem volna a dokihoz, de mivel csak magánrendelése van (8000) úgy gondoltam előtte tájékozódom (spórolás miatt).Most meg vagyok nyugodva.
2010. aug. 25. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!