Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy baj lehet?

Nagy baj lehet?

Figyelt kérdés

Utoljára március 6-án volt meg a menzeszem. Elég sokat stresszeltem,és szorongtam az utóbbi időben,de régebben is,és akkor nem volt probléma.

Most viszont egyszerűen nem jön meg. Van,amikor egy kicsit görcsöl a hasam,vagy érzem,hogy "na most meg fog jönni". De nem jön meg,és már aggódok. 2019 májusában jött meg először,azóta minden hónapban,max. 1 hét késéssel,tehát nagyjából elkezdett beállni. Most viszont semmi:( Mit lehet tenni ilyenkor?

Szűz vagyok és nincs hormonális betegségem sem.

Egy kilencedikes lány



2021. jún. 6. 13:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Javítok: mostanában sokkal többet szorongtam mint régen,sok okom volt/van rá sajnos:( a szorongás miatt késik?
2021. jún. 6. 13:28
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Elmennék nőgyógyászhoz.
2021. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet még, hogy nem állt be, és most egy nagyobb szünetben kiesik. Tehát nem, nem kell arra gondolni, hogy valami nagy bajod van. Ennek ellenére én elmennék nőgyógyászhoz, mert ha jól számolom ez a harmadik hónap hogy nem jött meg. Kb ennyi az az idő, amikor már érdemes felkeresni a nőgyógyászt. Lehet pl egy kis ciszta is, amit egyszerűen lehet kezelni, viszont kezelni kell. Valószínűleg csak csinál egy hasi ultrahangot, nem vizsgál meg belülről.
2021. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2#-vel egyetértek. Azt szokták javasolni, ha már a 3. alkalommal sem jön meg, akkor keress fel egy nőgyógyászt.
2021. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szorongás miatt is késhet, attól még érdemes lehet elmenned nőgyógyászhoz.
2021. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem miutan megjott, utana fel ev szunet volt. Es azota tudom, az elejen ez gyakran elofordul. Ahogy a barnazas is, mikor nincs peteeres, a hormonok nem igazan indultak meg be. Ettol nem kell megijedni.
2021. jún. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!