Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj úgy a szex, mint ha...

Miért fáj úgy a szex, mint ha újra és újra elveszteném a szüzességem?

Figyelt kérdés
18/L

2021. jún. 7. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
mert egy idiótával vagy együtt. megszokta várni, hogy te us felizgulj és hangulatba gyere? azaz nedves szoktál lenni?
2021. jún. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha nem vagy nedves akkor konkrétan kidőrzsöli a hüvelyed persze, hogy fáj.

vagy valami fertőzésed van, de annak lennének egyéb tünetei, másmilyen folyás, szexen kívüli égés viszketés, vizelet gond valami

2021. jún. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia,valószínűleg nem vagy még elég nedves. Több előjáték vagy esetleg síkosító.
2021. jún. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Már elsőre sem kellett volna feltétlenül fájnia. Ha nem vagy eléggé felizgatva, ellazulva, netalán félelmet okoz a behatolás a hüvelyizmok képesek görcsösen megfeszülni, ami akár meg is akadályozhatja a behatolást (vaginizmus).
2021. jún. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Vagy épp szűk vagy. Én tocsogok kb mindig, de a behatolás akkor is nehézkes, feszít és fáj.

Amint óvatosan lökött bennem 2-3-at, már teljesen jó, és utána már akárhogyan lehet vadulni, ám addig relax.

2021. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Csokoládéciszta nem lehet? Ma egyre gyakoribb az elégtelen kapilláris keringés miatt.
2021. jún. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Istvan485 ***** válasza:
Konkrétan semi nem érdekli csak jó legyen neki de én is szeretem a szűk puncit!!!!
2021. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!