Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Doxycyclin AL 100mg mikor...

Doxycyclin AL 100mg mikor kezd el hatni?

Figyelt kérdés

Ureaplasma parvumra kaptam, 100mg, első nap 2x1, utána 1x1et kell szednem. Már csak két szem van, de még mindig érzem kicsit azt a csípő érzést...

Valakinek volt hasonló tapasztalata, ha igen, mi segített?


2021. jún. 9. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

10 napig szedtem.

Eleintr jo volt, mellette szedtem mast is, utana fajt mindenem lent..visszamentem, kaptam kúpot..


Végülis a sok AB felboritotta huvelyflorat, es most (tobb mint 2 honap) is kuzdok a gombatulsuly miatt

2021. jún. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én Lyme-kórra szedem, 200-asat napi egyszer, a lázam 3 nap alatt elmúlt miután elkezdtem szedni, az első két hétben nagyon nem voltam jól tőle. A gyomrom most sem jó, jövő hétig még szednem kell, de a lyme-folt is eltűnt már, szóval nekem hatott, bár teljesen más problémára.
2021. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!