Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi lehet ez?

Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Szombaton kerti partin voltunk, kint ültünk, és szerintem (ami nem biztos), felfázhattam. Tudom, ez egy ilyen népies megfogalmazás, tehát úgy értem, hogy lehetséges a hideg hatására pont bedurrant. Igazából nem volt semmi extra először. Most ég odalent, de nem vészesen, inkább kellemetlen érzés, illetve a jobb petefészeknél ha megnyomom érzékeny, fáj.

A derekamban is kisugárzódik. Holnap utazom el pár napra, hétfőn már itthon leszek újra, szerintetek előtte hívjam fel a dokit?


Megmondom kicsit szégyellem, mert egyszer már voltam hasonló gonddal hozzá, de mire odaértem az UH-ra, már semmi nem volt, ami persze nagyon örvendetes volt, csak értitek... Nagyon csípős ételt ettem akkor és lehet bedurrant valami emiatt, de végül mindent rendben találtak már az ultrahangon.


Szóval kicsit kellemetlen megint hasonló dologgal felhívni... Illetve ez pont külföld, és nagyon nehezen adnak antibiotikumot.


Szerintetek kérdezzem meg az orvost?


Vettem tegnap tőzegáfonya tablettát, de nem biztos hogy elegendő lesz. Legalábbis egy nap után (ami persze semmi), nem érzem semmi hatását.



2021. jún. 9. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Senkinek sem hiányzik, hogy esetleg pont külföldön rosszabbodjon az állapotod, és orvost kelljen keresni.

Hívd fel az orvosodat!

2021. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm. Közben felhívtam, 15:30 van időpontom. Vinni kell vizeletet is. Meglátjuk, hogy mit mond.
2021. jún. 9. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!