Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vegyek be esemény utáni...

Vegyek be esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés
Tegnap együtt voltam a barátommal,kb 1 percig rakta be,mert nem nagyon ált neki,mondta h aznap már 4szer kiverte. Nem védekeztünk sehogy. Pcosben szenvedek am,jelenleg is késik. Szerintetek kockáztassam ezt meg,mert mondjuk kevés az esély rá,vagy írassak egy esemény utáni tabit? Félek a hormonzavarom miatt ez a tabletta nagy kárt tesz a szervezetemben,és még csak most léptem a gyógyulás útjára.
2021. jún. 10. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem balfasz a barátod felesleges. Mi 4 éve szexelünk gumi nélkül,semmit nem szed a barátnőm. A balek palik híresztelik max ezt az előváladékos témát,időben kell kivenni és kész,eddig nem volt gond..
2021. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom utána volt párszor pisilni. Nem lesz gond szerintem, nekem PCOS van, csináltuk gumi nélkül és késett nekem is a sok stressz miatt. A teszt amúgy a biztos, Neked nem kéne hormonnal bombáznod magad. Egy kicsivel sem.
2021. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
amúgy nem ment el,közelében sem volt,utána abba hagytuk
2021. jún. 10. 14:19
 4/7 A kérdező kommentje:
meg is fürdött előtte, nem hiszem hogy ott maradt volna valami az előzőekből,és ő nagyon alaposan fürdik
2021. jún. 10. 14:20
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Akkor tényleg az előváladékban bármi is, ha közvetlenül előtte élvezett el. Szóval nyugalom.
2021. jún. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
na a sok selejt le is pontozott,írjatok ha nem tudtok valamit,ne rajtam éljétek ki a balfasz szexuális életeteket =D
2021. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Inkább nem kellene a tűzzel játszani kedves #6.
2021. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!