Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a második nap hogy menstruá...

Ez a második nap hogy menstruálok, mégis rengeteg vér jön. Ez utalhat valamire?

Figyelt kérdés
Tegnap este vettem észre hogy először megjött és ezért reggelre raktam be betétet. Viszont a mai napon már vagy 7-szer cseréltem mert folyamatosan azt érzem hogy folyik és hogy már megint tucsog a betét. Ez normális vagy valami probléma?
2021. jún. 10. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális :D
2021. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs miért aggódnod. Általában csak az első nap az amin gyengébb a vérzés, utána erősödik. Lehet hogy neked erősebb a vérzésed, mindenkinek más. Nyugodj meg, nincs semmi gond veled. :)
2021. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2021. jún. 10. 22:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első nap egyáltalán nem vészes, na de a második, az annál inkább,amúgy is erős a vérzésem, 4.nap kezdenek enyhülni a görcsök illetve csökkeni a vér mennyisége.
2021. jún. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen arra hogy még tart a mensid
2021. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
9-18-ig volt de az utolsó napokon már nagyon gyenge, utána már kicsi barnázás volt csak
2021. jún. 29. 21:15
 7/9 anonim ***** válasza:
én egyébként még egy olyat mondanék, hogy vastartalmú multivitaminos üdítő esetleg lehet jó; én még ezt mondanám. De tehát ne aggódjál, én arra gondolnék. Amúgy van pl vas: cékla, sóska, spenót(spenót minálunk nem főzelékes formában készül, hanem szilárdabb fajta; az már olyan állagú, mint amikor pl a sóskát összekevered krumplival. Nekünk a spenótban tehát amitől szilárd pl van tojás, fokhagyma, zsemledarabok/kenyérdarabok. Talán ennyi, majd még lehet, hogy utána nézek, de tehát az így tök jó. :) )
2021. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*Ja meg még pl a húsokban is van sok vas; de egyébként azt mondják, hogy az alacsonyan tartja a rezgésszintet, de egyébként én is szeretem a húst. Meg még biztos van sokféle kajában is, de tehát ezek is jók.
2021. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jóreggelt kekszben is pl vanvas.
2021. júl. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!