Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 napja késik a menstruációm,...

10 napja késik a menstruációm, lehet a stressztől?

Figyelt kérdés

Terhesség majdnem kizárva mert kb február 15e óta nem feküdtem le senkivel. Még csak új párom sincs azóta mióta szakított velem az előző február végén. A terhesség tünetei nem voltak mindig pontosan jött a mensim és bő is volt. A terhességet kizárharom így igaz?

Egy nagyon stressz időszakomvan. Ez okozhatja a késést? 21/L



2021. jún. 12. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt mondják a rossz nyelvek, hogy az oltás rövidtávú mellékhatása lehet ez... *khm, persze én nem tudhatom, de elég sokan mondanak ilyesmit. Te kaptál oltást?


20/F

2021. jún. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen kaptam, nem is olyan rég kaptam meg a 2.dózist.
2021. jún. 12. 06:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Oltástól van valószínű, 4-40 napos késéseket is olvatam már, meg valakinek ki is maradt.
2021. jún. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Lehetséges biztosan hogy az oltástól késhet neked. Engem május elején oltottak, és kb 23-ra vártam, de abban a hónapban kimaradt. Június elején jött meg végül.
2021. jún. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első oltás után 3, a második Pfizer után 4 napot késett. Ismerőseimnél ugyanez. Szóval ne aggódj, terhes biztosan nem vagy, ha azóta véreztél már. Ha nagyon nem akarna megjönni, esetleg menj majd dokihoz, de valószínűleg neked is az oltás kavart be.
2021. jún. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!