Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezhet olyan hogy nincs...

Létezhet olyan hogy nincs hüvelyem?

Figyelt kérdés

ns haragudjatok, hogy ilyen kellemetlen kerdessel fordulok hozzatok de tényleg nagyon erdekelne egy dolog es kicsit félek is tole de az lehetseges hogy nincs huvely bemenetelem es ugye huvelynyilasom?

ugyanis en semmit nem látok viszont pl a menstruáciom teljesen normalis.



#hüvely #szizhartya
2021. jún. 13. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van manstruációd akkor van hüvelyed is
2021. jún. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ez a válasz pont annyira lesz kellemetlen, mint a kérdés: a csiklódtól kezdd el tolni hátra-fel egy ujjadat, és ahol becsúszik, na az a hüvelyed. Ha a fenekedbe megy, azt úgyis érzed, mert az nem jó😅
2021. jún. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
előfordul hogy nincs hüvelynyílás, de az már kb a születésedkor kiderült volna és tudnál róla. azt írtad van menzeszed, annak meg valahol ki kell folynia, a valahol az a hüvely. tehát nyugi, van hüvelyed
2021. jún. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor az nem gond ha nem latom? 😅
2021. jún. 13. 23:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én se látom az enyémet, addig nem hajlik a hátam :D, tükörrel próbáld meg megnézni, ha kíváncsi vagy rá. nem árt ismerned a saját testedet
2021. jún. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és ha tukorrel sem? es tényleg bocsi a kellemetlen kerdeseimert
2021. jún. 13. 23:47
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
honnan máshonnan jöne ki a vér?? ott van az, gondolom vagy kb 12 éves és nem tudod mit kéne látnod. de ha nagyon aggódsz menj el nőgyógyászhoz
2021. jún. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 az a helyzet, hogy ha csak tükörrel nézegeted, nem fogod látni, mert úgymond be van zárulva, szóval összér a bőr (nyilván ez egyfajta védelem a kórokozók ellen). Azonban ha közben két ujjal szétfeszíted a kisajkakat, akkor esélyes, hogy látni fogod.

Nem rosszindulatból, de megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Mert másképp kell elmagyarázni egy ilyen dolgot egy 11 évesnek, és másképp egy 16-nak.

2021. jún. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mas iranybol keresd. A vegbeled tudod, hol van. Csak egy keskeny darab valasztja el a huvelytol, amit ugy hivnak, gat. En is pontosan ettol szorongtam tizenevesen, mint te, mert sokkal hatrebb van, es nem ereztem semmit akkor meg.
2021. jún. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A másik irányból keresd című dologra én is gondoltam, de azért nem írtam le, mert a végbeledtől ha áthúzod az ujjadat a hüvelyedhez/be, szép fertőzéseket össze lehet szedni... Úgyhogy ezzel vigyázz
2021. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!