Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is szokott igy lenni...

Más is szokott igy lenni menszesz előtt?

Figyelt kérdés
Most már rendszeres, hogy minden hónapban a menszesz előtt 1héttel kezdődik a pattanásos korszak. Tudom más is igy van. Elmúltam már 40 ilyenkor, már megváltozik sok minden a hormonok sem olyanok mint 20 évesen. Az érdekelne hogy, más is van úgy, hogy vissza térő sebesedés vagy, pattanás jön ki rajta ilyenkor? De, ugyan ott. Pl orron pattanás de nem lehet kinyomni. Pár nap és eltűnik. Áll körül hólyagos pattanás. De, csak kettő. Testen viszketés csak úgy de nincs ott semmi csak viszket a bőr. De a, menszesz utan ezek eltűnnek. A pattanások is. Sőt el is tűnik csak a, helye látszik. De, mire jön a havi újból aktiválodnak. Más is van igy?
2021. jún. 16. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyum 46 idén, neki is az orránál van, ami mindig kijön előtte, igazából ez alapján tudja, mikor fog megjönni, mert amúgy nem írja
2021. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dettó, és most még a maszkviselés is rátesz. Lett két nagy dög is az arcomon :(


Pedig amúgy hálát adok az égnek, sosem voltam pattanásos típus, még tiniként sem (azért volt, persze, de minimális)


Ilyenkor viszont előjön egy-egy :/

2021. jún. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is lesz egy csomó pattanásom, jó gyulladtak. Néhánynak már bérel helyük lehet mert ugyan oda nőnek vissza
2021. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!