Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kis sebek az intim résznél?

Kis sebek az intim résznél?

Figyelt kérdés

Már lassan féléve gombás fertőzéssel szenvedtem, gondolom a kis sebek amiatt alakultak ki a hüvelybemenetnél. De nem igaz, hogy féléve nem gyógyulnak azok a sebek. Kis piros, csípő kis sebek. Miért nem múlik, mit tudnátok rá tanácsolni?

A doki gombaellenes krémet ír fel rá állandóan, de eddig nem múlt el. Már ngyon elszomorít.



2021. jún. 19. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Na ezért nem szexelek, nem akarok elkapni ilyeneket.


Kókuszolaj megoldja.

33F

2021. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg másik dokihoz elmenni?

Lehet nem is gombás vagy, hanem félre diagnosztizált.

Lehet ide kúp kellene, nem csak krém, ami belül is dolgozik.

Sima felfázásos folyásra krém+kúp kombót kapok. Valami biztos nem oké, ha ez fèl éve tart. Bőr-nemi gyógyászhoz mennék el a helyedben.

2021. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kaptam már kúpot is, canesten, micovag, gynoflor mindenféle hüvelykúp plusz szájon át szedhető gomba ellenes tabik. :s a nődoki azt mondta h látszik rajta h erősebb aktus miatt alakult ki és valszeg a gyulladás miatt nem gyógyult. de ahj nemtudom
2021. jún. 19. 19:58
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem is gombás ferőzèsem volt (30f). Vitligonak diagnosztikálták. 1 èv után egy szexpartnerem (aki doki volt) ő szolt szex előtt hogy ácsi, itt gondok vannak. Magándokihoz mentem ès igaza volt a lánynak.Mindenkit hívhattam hogy sorry....
2021. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
(előzőhöz: termèszetesen azoknál akiknèl nem vèdekeztünk)
2021. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Canestent ismerem, nekem elég felületesnek tűnik, ideiglenesen megszünteti, de nem oldja meg a teljes problémát. A többit nem ismerem.

Tènyleg keress fel egy másik dokit, ez a te érdeked és kényelmed.

2021. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem herpes genitalis, ami a Canestentol csak rosszabb lesz. Apro kis holyagocska, vagy csak gombostufejnyi nyers horzsolas. A test barmely tajan megjelenhet, vallon, haton, feneken apro karmolasnak tunik.
2021. jún. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nemtudom:s canesten tol nem szokott csípni. Igazából egy intenzív aktus után jelent meg (amikor még a gomba ellen nem kezeltem mert nemtudtam h van, pont akk alakult ki)

Sztem a hám elvekonyodasa nem bírta az intenzív aktust. De nemigaz h már ennyi idő után se gyógyul.

Vetettem le kenetet. Az megmondja ha herpesz?

2021. jún. 20. 08:53
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor keményen tolja a rbnc, most meg itt sír betojok komolyan mondom...
2021. jún. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez már régen volt amikor még nemis tudtam h baj van.nyilvan mikor kiderult rögtön kezelni kezdtem. Bárki elkaphat egy hüvely gombat:( És nemertem h azert mert 1x voltam valakivel miért lennék rbnc.
2021. jún. 20. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!